גם Steam וגם Epic Store: צמד משחקים חינמיים נהדרים לכולם

יש לכם יומיים לאסוף זוג כותרים מזוג פלטפורמות גיימינג מפורסמות, מעכשיו ולצמיתות – ומבלי לשלם על כך 

אנחנו מקווים שהצלחתם לאסוף אל הספרייה שלכם את Galactic Civilizations 3 במהלך השבוע שהסתיים לו זה עתה, בהתאם להמלצה שלנו – כעת הגיע הזמן להתקדם לאיסוף הכותר החינמי השבועי החדש בחנות של חברת Epic Games, עם בונוס חופשי נאה נוסף המחכה לכם בחנות של Steam.

בפלטפורמת ה-Epic Games Store, מעכשיו ועד ליום חמישי בשבוע הבא (ה-4 בפברואר), כל המשתמשים הרשומים זכאים לאסוף לעצמם את משחק הפעולה והפלטפורמה הדו-מימדי Dandara: Trials of Fear, שהושק במקור ב-2018 ואוחז בממוצע ביקורות של 70 מתוך 100 מהמקצוענים על פי האתר Metacritic בתוספת ל-87 אחוזי ביקורות חיוביות משחקנים ב-Steam – כך שהוא בהחלט עשוי להיות שווה חלק מהזמן הפנוי שלכם (כאשר אין צורך לשלם 50.95 שקלים עבור התענוג).

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Dandara: Trials of Fear Edition

החל מסוף השבוע הבא, נראה קאמבק חינמי לשבוע של משחק התפקידים-אסטרטגיה המוצלח והמצליח For the King – אשר כבר הוצע חינם במסגרת 15 ימי החגיגות של סוף 2020 אותם ליווינו יחד אתכם לפני מספר שבועות. אם חטאתם ופספסתם את ההזדמנות הקודמת, היכונו לרגע התיקון.

For the King

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

בפלטפורמת Steam תמצאו עתה, ועד לסוף יום שני (ה-1 בפברואר), הזדמנות לקבל גישה תמידית חינמית אל משחק האסטרטגיה והסימולציה המסקרן UEBS – או Ultimate Epic Battle Simulator שמאפשר לכם להציב עשרות או מאות אלפי דמויות וירטואליות משלל סוגים בקרב עד הסוף המר.

החוויה הבלתי רגילה הזו הושקה לראשונה בשנת 2017 ואוחזת ב-72 אחוזים של ביקורות חיוביות משחקנים ב-Steam, בהתבסס על יותר מ-7,000 חוות דעת שונות – ואם תזדרזו תוכלו להוסיף אותה אל הספרייה הוירטואלית שלכם כאמור, בחינם במקום במחיר מלא של 55.95 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Steam

Ultimate Epic Battle Simulator

הסיבה לנדיבות הכבירה הזו של יוצרי UEBS מגיעה עם סיבה טובה מאוד – הכרזה על פרק ההמשך Ultimate Epic Battle Simulator 2, שמיועד להשקה ראשונית במהלך סתיו 2021, עם טכנולוגיה ויזואלית ייחודית שתאפשר להציג מאות אלפי ואפילו מיליוני יחידות לוחמות בשדה הקרב בזמן אמת (מבלי לגרום למחשב להחזיר את נשמתו לבורא, לכאורה).

במילים אחרות, יש כאן גם פינוק חינמי וגם הבטחה מסקרנת להמשך ששווה להיות מודעים לקיומה. תהנו!

Ultimate Epic Battle Simulator 2