בואו לקבל את Company of Heroes 2 חינם, כעת ב-Steam (עודכן)

עדכון 2: רוצים עוד משחקים חינמיים? אין שום בעיה – ביומיים הקרובים תוכלו להוריד ולהתנסות ללא תשלום כלל במצב הבאטל רויאל של משחק הלהיט Battlerite, שנמצא כרגע בתוכנית ה-Early Access של Steam, בבטא הפתוחה של כותר הפעולה הטקטי המסקרן Insurgency: Sandstorm שיושק באופן מלא ורשמי ב-12 בדצמבר, במשחק התפקידים ההמוני The Elder Scrolls Online שגם זמין לרכישה בחצי ממחירו עד ל-20 בדצמבר – וגם במצב ה-Danger Zone הטרי, אשר מהווה את הגרסה של Counter Strike: Global Offensive לז'אנר הבאטל רויאל הלוהט. תהנו!

עדכון: ב-Steam נוספו הנחות על חלק גדול מהכותרים המועמדים לפרסי The Game Awards השנתיים, וביניהם כותר הקרבות הטרי SoulCalibur 6 בהנחת 30 אחוזים, משחק הפלטפורמה המאתגר והמעולה Dead Cells בהנחה של 20 אחוזים, כותר הקרבות Dragon Ball FighterZ בהנחת 60 אחוזים מהמחיר המלא, משחק ה-JRPG המצליח Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom ב-50 אחוז ממחירו המקורי וכדומה.


הכתבה המקורית: משחק האסטרטגיה המפורסם של חברת Relic חוגג יום הולדת חמישי ומוצע חינם לגמרי לכל המשתמשים – בתוספת לעוד שלל אחרים

בסוף שבוע גשום וקר שכזה, להישאר בבית וליהנות ממשחק ראוי נשמע לנו רעיון לא רע בכלל – ואם תזדרזו תוכלו לעשות זאת עם הכותר Company of Heroes 2 שישלח אתכם לפקד על כוחות הצבא הרוסי במסגרת מאבקם בנאצים במלחמת העולם השנייה, חינם אין כסף.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המפתחת Relic והמפיצה Sega חוגגים את יום הולדתו החמישי של המשחק המדובר, ומציעים אותו להורדה והתקנה חינם לגמרי לכל דורש עד ליום שני הקרוב – כאשר בנוסף לכך כל תכני ה-DLC עבור המשחק מוצעים בהנחה של 75 אחוזים ממחירם המקורי. חבילת ה-Company of Heroes 2 Master Collection, אשר מוסיפה למשחק את הצבעות הבריטים, האמריקאית והגרמנים ביחד עם חבילות חדשות של משימות, זמינה במחיר כולל של 27.12 שקלים, בכדי להשלים לכם את החוויה המקיפה. גיימינג נעים!

הכותר הזה טכנית כבר בן חמש וחצי, אך כשאנחנו מקבלים אותו במתנה נהיה מוכנים להעלים עין מדקויות שכאלה

לצד החלוקה החינמית ישנן מגוון הנחות נוספות ב-Steam בסוף השבוע הקרוב, ובראשן Assassin's Creed Odyssey שיורד למחיר 160.33 שקלים, כלומר הנחה של שליש ממחירו המקורי, בדיוק חודשיים אחרי שהושק לראשונה. לצידו תוכלו למצוא הנחות גם על שאר משחקי הסדרה מבית יוביסופט, עם Rogue ו-Black Flag אשר נמכרים ב-31.6 שקלים האחד, Syndicate בעבור 63.6 ש"ח, Unity במחיר 40.36 שקלים ושלושת משחקי Chronicles הדו-מימדיים שהוצגו בתחילת שנת 2017 במחיר זעום של 13.26 שקלים עבור כל אחד.


כותר הפעולה העדכני Shadow of the Tomb Raider שב להימכר בעבור 112.47 שקלים, חצי ממחירו המקורי – ויש כעת גם גרסת התנסות (או דמו, אם תרצו) חינמית לאלו שאינם משוכנעים כי יש סיבה להשקיע סכום זה.

משחק האסטרטגיה בזמן אמת Northgard, שקיבל עדכון תוכן כעת, מוצע גם הוא בחצי ממחירו – 55.47 שקלים.

Northgard

משחק האסטרטגיה והניהול החללי המאסיבי Stellaris זמין גם הוא בעלות מקוצצת – 56.3 שקלים, שהם הנחה של 60 אחוזים מן המחיר המקורי.

Far Cry 5 השאפתני של יוביסופט שהוצג לפני כחצי שנה קוצץ למחצית מחירו – 119.5 שקלים. גם Far Cry 4 מוצע במחיר נמוך של 29.75 שקלים למעוניינים, ואילו Far Cry: Primal יעלה לכם 49.75 שקלים.

כותר ההתגנבות האיכותי Dishonored 2 זמין באחד מהמחירים הנמוכים ביותר עבורו עד עתה – 56.09 שקלים בלבד, שליש מהמחיר המלא.

לקינוח, משחק האסטרטגיה והטקטיקה בתורות Tooth and Tail משנה שעברה, אשר זכה לביקורות חיוביות בהחלט מקהל הגיימרים, זמין עכשיו במחיר של 18.48 ש"ח בלבד.

Tooth and Tail

חבילה של חמישה כותרי אינדי נהדרים בהם יש דגם משמעותי על קרבות בוסים ייחודיים ואיכותיים, אשר מורכבת מהמשחקים Furi, Souls, Dead Cells, Jotun ו-Absolver, זמינה לרכישה בעלות כוללת של 136.78 שקלים.

משחק ה-Metroidvania המעולה Guacamelee! 2 מוצע במחיר מוזל של 55.46 שקלים – או בחבילה יחד עם Guacamelee! Gold Edition הראשון בעבור 57.46 שקלים בלבד. אסור לפספס!

לחצו כאן למעבר על עמוד המבצעים המלא ב-Steam