בדרך המהירה להצלחה? כל המזמינים של משקפי ה-Oculus Rift יקבלו גם משחק • HWzone
גיימינג

בדרך המהירה להצלחה? כל המזמינים של משקפי ה-Oculus Rift יקבלו גם משחק

פלטפורמת המציאות המדומה המדוברת ביותר מקווה לשכנע את הצרכנים לבצע הזמנות מוקדמות בהמוניהם בעזרת הכותר העתידי EVE: Valkyrie

שנת 2016 היא כנראה השנה שבה נגלה מהו הכיוון שאליו צועד הגלגול החדש של טכנולוגיית המציאות המדומה – האם הוא סוף סוף בשל להצלחה במיינסטרים של עולם הטכנולוגיה, או שאנחנו בדרך לעוד כשלון צורם כמו זה שראינו אי שם בשנות התשעים.

מי שתוביל את המהלך הזה ותשפיע עליו יותר מכולם היא כנראה חברת Oculus, כיום בבעלות פייסבוק, שמשקפי ה-Oculus Rift שלה אמורים להציע אלטרנטיבה 'לגיימרים אמיתיים' עבור משקפי המציאות המדומה למיניהם שמבוססים על או משתמשים במערכת האנדרואיד. אז איך גורמים לצרכנים להשקיע מאות דולרים בפלטפורמה צעירה שבעצם אין לה יותר מדי תכנים מותאמים מוכנים? עם משחק בפרופיל גבוה שכלול במחיר כמובן, ממש כמו האסטרטגיה שפועלת נהדר עבור ומיקרוסופט כבר שנים.

השילוב המנצח שיסייע ל-Rift לצבור תאוצה?
השילוב המנצח שיסייע ל-Rift לצבור תאוצה?

פאלמר לאקי, המייסד של Oculus, הודיע רשמית כי כל הרוכשים המוקדמים של משקפי ה- יקבלו את הכותר EVE: Valkyrie כחלק מההזמנה שלהם. מדובר בסימולטור קרבות שמתרחש בעולמו של משחק ה-MMO הפופולרי מאוד EVE Online ומפותח על ידי אותם האנשים, אשר מבטיח לכם להרגיש כמו מפקד של ספינת קרב מתקדמת עם אפיפות (Immersion) חסרת תקדים. לא ברור האם הפוטנציאל של כותר הספין-אוף הזה ימומש, אך בהתחשב בהצלחה של EVE Online סביר להניח שהצעה זו תקרוץ ללא מעט חובבי גיימינג וטכנולוגיה למיניהם.

משקפי ה- עתידים להגיע אל החנויות באופן רשמי מתישהו במהלך הרבעון הראשון של 2016, ואנחנו כבר מצפים בקוצר רוח לגלות האם ההבטחות הגדולות שלהם באמת יוכלו לעמוד במבחן המציאות.

תגיות
Back to top button
Close
Close