אל תפספסו: שבעה משחקים זוכי פרסים במחיר זעיר • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

אל תפספסו: שבעה משחקים זוכי פרסים במחיר זעיר

חבילת איכותית במיוחד ממתינה לכם באתר המיזם בעשרת הימים הקרובים

מיזם המשחקים והתרומות הוותיק והנודע מסדר לכם עוד משחקים שיעבירו את הזמן הביתי בהנאה ובזריזות – הכירו את חבילת Humble Award Winners Bundle שתהיה זמינה לכל דורש עד ליום חמישי, ה-9 באפריל.

במסגרת ההצעה העדכנית תוכלו ליהנות משבעה כותרי אינדי מהשנים האחרונות אשר זכו בפרסים יוקרתיים שונים בתחום – החל ממשחקי ההרפתקאות Simulacra ו-Diaries of a Space Janitor אשר זכו לשבחים תודות לעלילות הייחודיות שלהם אותם תקבלו בתשלום של דולר אחד בלבד.

Diaries of a Space Janitor

עם תשלום של 7.64 דולר ומעלה, כ-27 שקלים בהמרה ישירה, תקבלו גישה גם למשחק ההרפתקאות Quadrilateral Cowboy ולמשחק הפלטפורמה הצבעוני Yoku's Island Express.

Yoku's Island Express

תשלום של 15 דולר, כ-55 שקלים (או יותר, בהתאם לרצונכם לתרום סכום כסף מוגדל לארגוני הצדקה איתם משתף פעולה המיזם), יספק לכם את החבילה השלמה – עם תוספת של כותר הפלטפורמה המהולל Owlboy הכולל עיצוב מהפנט בעבודת יד, משחק האקשן-תפקידים המאתגר והאפלולי Sinner: Sacrifice for Redemption ומשחק ההישרדות-אימה הביזארי Yuppie Psycho.

Owlboy

השווי הרשמי הכולל של כל המשחקים הללו עומד על 115 דולר, וכעת יש אפשרות להשיג אותם בפחות מחמישית המחיר הזה כאמור – כולם זמינים למחשבים מבוססי בהתבסס על פלטפורמת , וחמישה מהם זמינים גם למערכות MacOS במידה ותעדיפו זאת.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה באתר ה-Humble Bundle

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

נזכיר כי חבילת משחקים איכותית נוספת ממתינה לכם במסגרת הרשמה אל שירות הגיימינג החודשי Humble Choice, בו מוצע בחודש זה מבחר של 12 כותרים שונים הכולל את משחק מירוצי המכוניות המוצלח F1 2019, משחק הפעולה Turok בגרסתו המחודשת, משחק הפלטפורמה והפעולה Death's Gambit, משחק התפקידים בתורות Battle Chasers: Nightwar, משחק הניהול החביב Planet Coaster וכותר הפעולה הפיזיקלי My Friend Pedro.

Death's Gambit

תשלום של 15 דולר יאפשר לכם לבחור שלושה כותרים שיהיו שלכם לתמיד מתוך הרשימה, ואילו תשלום של 20 דולר יגדיל את הבחירה לתשעה משחקים – כאשר את הרישום תוכלו לבחור ולבטל בכל עת ללא התחייבות או סנקציות כלשהן. שווה או שלא מספיק? מוזמנים לספר לנו מה דעתכם בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד שירות ה-Humble Choice

תגיות
Back to top button
Close
Close