רמי לוי מתחיל לשווק סמארטפונים מתקדמים

בחברת רמי לוי תקשורת הוסיפו לקטלוג המכירות מספר מכשירים מתקדמים, בינהם ניתן למצוא את האייפון 5 וה-Xperia Z – שנמכרים דרך אתר החברה במחירים זולים במיוחד
חברת רמי לוי תקשורת ידועה בתור אחת שאוהבת לצאת במבצעים שוברי שוק, כשמוקדם יותר השנה היא הציעה ללקוחות חדשים הצטרפות לחבילת הללא הגבלה שלה במחיר קורץ במיוחד. כעת, החלה החברה למכור באתר הרשמי שלה חלק מהסמארטפונים המתקדמים ביותר בשוק, במחירים שנחשבים לזולים בהרבה מהממוצע. עד לימים האחרונים, הציעה המפעילה הסלולרית רק מגוון מצומצם מאוד של סמארטפונים, שנחשבו למיושנים.
בין היתר, הוסיפה החברה לקטלוג שלה את האייפון 5 בגרסת ה-16 ג'יגה-בייט, שנמכר דרך האתר שלה במחיר של 3,190 ש"ח. נשמע זול? ובכן, בהשוואה לחברת אורנג' אשר מוכרת את המכשיר בסכום של לא פחות מ-3,850 ש"ח, בהחלט מדובר בזיל הזול.  זהו מחיר זול יותר בהשוואה לרוב החנויות הפרטיות, גם כן בהפרשים של מאות שקלים – אם כי יש להדגיש שלא מדובר במחיר הזול ביותר שניתן למצוא כיום בארץ.
מכשיר נוסף וקורץ במיוחד שהתווסף לאתר המכירות של רמי לוי הוא ה-HTC One S, אשר נמכר שם במחיר של 1,800 ש"ח. באתר היבואן וכמו כן בחברת סלקום, מגיע מחירו של המכשיר ל-2,700 ש"ח. הפעם, ללא ספק, מדובר בהפרש גדול במיוחד – כך שההמלצה עבור כל מי שמעוניין לרכוש את המכשיר היא לעשות זאת אצל רמי לוי, שכן היא מציעה את המחיר הנמוך ביותר בארץ כיום עבורו.
עוד ניתן למצוא גם את ה-Xperia Z החדש של סוני, שנמכר אצל רמי לוי בסכום של 3,395 ש"ח. לשם ההשוואה, המכשיר נמכר באורנג' בסכום של 3,600 ש"ח ובחלק מהחנויות הפרטיות הפופולריות (כגון אייבורי ו-KSP) באותו הסכום פחות או יותר. עם זאת, מספר חנויות פרטיות ברחבי הארץ אכן מציעות את המכשיר במחיר זול יותר.
רמי לוי בסמוך לאחד מסניפי החברה. רוצה להוזיל גם את מחירי הסמארטפונים בארץ
המעוניינים יוכלו למצוא גם את מכשיר הגלאקסי S3 אצל רמי לוי בסכום של 2,140 ש"ח, שאמנם נמכר כבר בחנויות פרטיות רבות בפחות מ-2,000 ש"ח. נראה כי גם אם קטלוג מכירות הסמארטפונים של רמי לוי עדיין לא שובר לגמרי את המחירים בשוק הסמארטפונים, הוא מהווה אפשרות כדאית יותר מאשר רכישה ישירות ממפעילות הסלולר הגדולות, שיפסידו רבות מן המהלך התחרותי המבורך. אלו ממכם שמעוניינים לרכוש מכשיר מרמי לוי, יכולים כאמור לעשות זאת דרך אתר החברה ולהנות ממשלוח חינם (עם אפשרות לאיסוף עצמי מהסניף המרכזי של החברה בירושלים).