שמועה: מיקרוסופט מפתחת טאבלט 7 אינץ למשחקים • HWzone
גאדגטיםטאבלטים

שמועה: מיקרוסופט מפתחת טאבלט 7 אינץ למשחקים

ברשת מדווחים כי מיקרוסופט עובדת על גרסה של טאבלט ה-Surface שמיועדת במיוחד עבור משחקים, עם מעבד ומערכת שנבנו במיוחד עבורו. עם זאת ייתכן כי ברדמונד ישנו את דעתם וישתמשו במעבד מבוסס שטרם יצא

הטאבלט, כפי הנראה, לא יריץ את הגרסה המלאה של 8, ובמקום זאת ישתמש בגרסת שהונדסה במיוחד עבורו. למרות שהמכשיר צפוי להריץ תוכנות צ'אט ולהכיל תכונות בסיסיות אחרות, החומרה מכוונת במיוחד עבור משחקים.

אם כי נתונים רשמיים על טאבלט ה-Xbox-Surface עדיין מעטים עד לא קיימים, The Verge מדווח כי רדמונד מפתחת "תהליך ייצור חומרה סודי" עבור הטאבלט, שיופרד במכוון מהחברות השותפות אשר מעורבות בייצור קונסולת ה- של החברה.

"אנו מקבלים דיווחים כי טאבלט ה-Xbox ייוצר כפי הנראה באותו מפעל כמו ה-Surface, אך כי כל גרסה חדשה של קונסולת ה-Xbox720) Xbox ואילך) תיוצר בייצור המוני בחברות דוגמת פגאטרון ופוקסקון, כותב טום וורן מאתר The Verge.

"בנוסף לכך נראה כי הטאבלט החדש מתוכנן בחלקו במשרדי מיקרוסופט אשר בעמק הסיליקון. חברת הענק העלתה את האבטחה לאחרונה במספר ביניינים הקשורים לפיתוחי , וגישת עובדים הוגבלה למחלקה העסקית של הבידור האינטראקטיבי בחברה."

כמו כן, וורן מעלה השערה כי העלאת רמות האבטחה והסודיות קשורה לבדיקות ופיתוח של אב הטיפוס של הטאבלט החדש, בזמן שהמפתחים מתכוננים לקידוד תוכנה ומשחקים חדשים עבור המכשיר.

"בהנחה שהפרוייקט לא ייזנח לטובת פיתוח טאבלט 7" המריץ גרסה מלאה של חלונות, בדומה לפרוייקטים קודמים שמיקרוסופט ביטלה (Courier), ניתן יהיה לצפות לראות את המוצר יוצא לפני ה- הבא."

שמועות נוספות מדווחות על אפשרות של הכללת בקר Kinect מובנה בטאבלט וכפתורים בדומה לבקר הXbox- או למכשירי Vita. כמו כן, תיתכן הכרזה על המוצר בתערוכת , ביוני 2013.

כאשר נשאלו לגבי הנושא, דובר החברה ענה כי אינה משיבה על שמועות או השערות.

האם זהו מתכון להצלחה, או שמיקרוסופט שוב תצא עם מוצר חצי מבושל? ספרו לנו בתגובות!

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close