שיתוף פעולה יוקרתי נוסף ל-HTC

היצרנית הטאיוואנית הדועכת חברה ל-Under Armour ויצרה מערך של שלושה מוצרי חכמים

זוכרים את צמיד ה-Grip החכם שהציגה אי שם בשנה שעברה? בינתיים אין לו זכר – אבל לחברה דווקא כן יש שלושה מוצרי חכמים חדשים עבורכם, אשר נוצרו בשיתוף פעולה עם חברת הספורט, הכושר והבריאות האמריקאית העולה Under Armour.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שתי החברות שיתפו פעולה ויצרו יחד את חבילת ה-Health Box, שבא תמצאו צמיד יד חכם שידע למדוד את הצעדים, הריצות ושאר הפעילויות הספורטיביות שלכם, רצועת חזה למדידה מדוייקת של קצב דופק הלב, וגם משקל אדם חכם שידע לומר לכם כיצד משפיע עליכם כל הכושר שביצעתם עם השניים הקודמים. כל המוצרים מציעים עיצוב שחור-אדום מינימליסטי יחסית, עם מיתוג בולט של Under Armor אותה ניתן לראות יותר ויותר בקהילת הספורט המקוצענית וגם אצל חובבים רבים שמעוניינים להרגיש "מתקדמים" יותר.

hb1

אלו שראו את המוצרים במו עיניהם והתנסו בהם במסגרת תערוכת CES 2016 מדווחים כי אין כאן משהו פורץ דרך אשר טרם נראה בתחום, אך נראה כי הכיוון הכללי של HTC הוא בהחלט נכון – כאשר המותג שלך לא פופולרי וחזק כמו בעבר, שיתוף פעולה עם מותגים עולים ובולטים יותר (חברת וואלב במקרה של משקפי ה-Vive למציאות מדומה, ו-Under Armour במקרה הזה מן הסתם) נשמע לנו כמו דרך מתבקשת להמשיך ולהתקדם אל עבר הצלחה מסחרית ואיזון תקציבי.

עם פרסומת מושקעת כזו, לא תשתכנעו להשקיע 400 דולר?

חבילת ה-Health Box תהיה זמינה לרכישה בעוד כשבועיים בעבור כ-400 דולר, כאשר שלושת המוצרים יוצעו למכירה גם בנפרד בעלות של 180 דולר לצמיד ו-180 דולר למשקל, ו-80 דולר לרצועת החזה.