תוספת קטנה להשפעה גדולה? אלה השינויים ב-Galaxy Fold של סמסונג • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

תוספת קטנה להשפעה גדולה? אלה השינויים ב-Galaxy Fold של סמסונג

סמסונג פרסמה של הדגם המתקפל המעודכן שיושק מחדש בחודש הבא – וברשת דאגו להבליט את השינויים הקטנים שבוצעו 

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חודש עמוס ומעניין מצפה לחברת סמסונג, אשר לצד מאמצי השיווק והלוגיסטיקה הבינלאומיים שלה שילוו את השקת דגמי ה-Galaxy Note 10 תזדקק גם למצוא דרך לגרום לצרכנים להביע אמון מחודש ב-Galaxy Fold בעל המחיר הכבד.

סביר להניח שבקרוב נראה מהלך פרסומי רחב היקף במטרה להחזיר את המכשיר החדשני אל התודעה, אבל עד שזה יקרה נראה כי בחברה מתמקדים בהסבר (מילולי) מפורט על השיטות שננקטו במטרה לחזק את עמידות היצירה הטכנולוגית – מה שלא בהכרח יהיה ברור למי שלא קיבל הזדמנות לחקור את ה-Fold במו ידיו.

הגנה נוספת משני צידי המסך – האם היא תשפיע על רדיוס הקיפול האפשרי של המוצר ותהפוך אותו לעבה יותר?

באתר הגרמני allaboutsamsung.de החליטו לעשות לגולשים המתעניינים חיים קלים מעט יותר, ותוך התבססות על יחסי הציבור החדשות שפרסה היצרנית הקוריאנית ביצעו השוואה והמחשה פיזית של כמה מהאלמנטים הקטנים שאמורים להבטיח כי ה-Fold אמין לפחות כמו כל מודרני אחר, ללא צירים נעים וללא משטחי פלסטיק שאמורים לשרוד עשרות אלפי פעולות קיפול ופרישה.

שינויי מינימליסטי שכמעט ולא ניתן להבחין בו

בתמונות ניתן להבחין בהקטנה מזערית במרווחים שבין ציר הקיפול של ה-Fold לבין שני חלקיו העיקריים בהם נמצאת כל חומרת המכשיר, וכמו כן בחיזוק הציר מצידו הקדמי עם מעין מגינים בצורת האות 'T' בחלק העליון והתחתון אשר אמורים לסייע במניעת חדירה של אבק ושאר חלקיקים אל מתכת למסך. האם זה כל מה שנדרש בכדי לשדרג פלאים את אמינות המוצר? כנראה שבקרוב נגלה את התשובה.

החלק הקדמי המשודרג – בהשוואה צד לצד הגרסה הקודמת של ה-Fold

שיפורים נוספים בהם לא ניתן להבחין באמצעות תמונה חיצונית של המכשיר הם שכבות מתכת נוספות מתחת לפאנל התצוגה הגמיש שנועדה לשפר את עמידותו, וכמו כן חיפוי הפלסטיק מעל המסך שנמתח עתה אל מתחת לקצוות מעטפת המכשיר כך שיהיה ברור לגמרי כי הוא אינו מיועד ואינו ניתן להסרה – משהו שאכן בוצע בגרסה הקודמת בטעות בידי מספר מתנסים וגם הביא להרס של המוצר יקר הערך.

ראוי לציין כי חלק מאותם נסיונות להסיר את מגן פאנל התצוגה הגמיש נולדו בשל עקמומיות בלתי אסתטית במראה המכשיר לאורך ציר הקיפול שלו – ויהיה מעניין מאוד לגלות האם בסמסונג הצליחו להתגבר על החסרון היחסי הזה שלא ממש מוסיף נקודות זכות על מראה חיצוני.

יח"צ רשמיות דאגו להעלים את העיוות הזה בחזית ה-Fold, אך הוא היה בולט בהחלט בעין של חלק מהמתנסים המוקדמים – ויהיה מעניין לגלות האם מקצה השיפורים השפיע גם עליו

מאמינים ב-Galaxy Fold, מעדיפים את ה-Mate X או בטוחים שכל התחום הוא לא יותר משגעון חולף? בואו לספר לנו בתגובות.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close