צפו: רובוט ה-BB-8 הוא הצעצוע המושלם עבור כל חובבי מלחמת הכוכבים • HWzone
גאדגטים

צפו: רובוט ה-BB-8 הוא הצעצוע המושלם עבור כל חובבי מלחמת הכוכבים

דיסני נכנסת להילוך גבוה עם קו צעצועים רשמי נרחב שמושק לקראת בואו של הסרט החדש בסדרת מלחמת הכוכבים, כאשר גבוה מעל כולם ניצבת היצירה המדליקה של חברת Sphero

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הפרק השביעי החדש, הראשון מהטרילוגיה השלישית של סדרת מלחמת הכוכבים (Star Wars) יגיע אל אולמות הקולנוע רק בעוד כחודשיים, אך מכונת הפרסום ועשיית הכסף האדירה של בעלת הבית החדשה כבר פועלת לה במלוא העוצמה: השקה בינלאומית שהועברה בשידור ישיר ברשת היוותה את יריית הפתיחה עבור קו חדש וגדול במיוחד של צעצועים וגאדג'טים תחת מותג הסרט החדש והסדרה כולה, בתזמון מושלם לקראת ההשקה המיועדת ועונת הקניות הגדולה של סוף השנה האזרחית שתלווה אותה.

קו הצעצועים כולל מספר גדול במיוחד של צעצועים, חלק מהם בלעדיים לרשת קמעונאית כזאת או אחרת (שיווק מוצלב במיטבו), ורובו מתפאר בתגי מחיר שכנראו יגרמו לסחרחורת אצל ההורים. בין כל הבלאגן ניצב לו גם ההעתק הקטן והמגניב של דרויד ה-BB-8 הכדורי החביב שצץ לו בטריילר הראשון לסרט וכבר הפך לכוכב של ממש – שכבר הוכתר כצעצוע-גאדג'ט הטוב ביותר שתוכלו למצוא בחנויות כרגע.

כמה שניות הספיקו לרובוט המשעשע הזה בכדי להפוך לכוכב קולנועי
כמה שניות הספיקו לרובוט המשעשע הזה בכדי להפוך לכוכב קולנועי

ה-BB-8 המדובר מגיע מחברת Sphero, שכבר שנים נאבקת בנסיון למצוא לגיטימיות לכדורים הרובוטיים הזוהרים שלה. כעת נראה שהיא סוף סוף קלעה בול, עם גאדג'ט חמוד שיודע לפטרל ברחבי הבית (או השולחן) שלכם, לשלוט בו אלחוטית מהמכשיר החכם שלכם, לדבר אליו ולראות את תגובותיו שאמורות להתאים את עצמם אל האופי שלכם וגם להקליט בעזרתו סרטוני .

sphh
מתוחכם יותר ממה שהוא מקרין כלפי חוץ

כל ההסברים המילוליים לא יהיו טובים כמו הסרטון הבא, שמציג את ה-BB-8 בפעולה:

כמה יעלה התענוג הזה? לא פחות מ-150 דולר. האם הסכום הזה גבוה מדי? בהחלט. האם זה ימנע ממנו להפוך ללהיט גדול? כנראה שממש לא.

קישורים נוספים


תגיות
Back to top button
Close
Close