פלסטיק לכולם, עט מגע רק לדגם הכי יקר? עוד פרטים על סדרת Galaxy S21

הדיווחים והניבויים אודות דגמי הדגל החדשים של סמסונג לא מפסיקים לרגע, ומציירים לנו תמונת מצב מעודכנת מעניינת ומפתיעה

עוד ועוד סימנים מקדימים מעידים על כך ששלושת מכשירי ה-Galaxy S21 יושקו כבר באמצע החודש הבא (ב-14 בינואר ליתר דיוק), מוקדם יותר מכל דגמי סדרת Galaxy S האחרים בעידן המודרני שנחשפו במהלך חודש מרץ או במהלך פברואר בצמד הגלגולים האחרונים – סמסונג נחושה להקדים את המתחרות שלה בסיבוב הזה, כך נראה, ומתחילה לפזר התייחסויות רשמיות אל יכולות הדור החדש אשר מחזקות חלק מן השמועות שמסתובבות להן בחוץ.

העדכונים החדשים אודות דור מכשירי הדגל הראשון של הענקית הקוריאנית ב-2021 כוללים הצהרה על כך שכל הגרסאות יכילו למעשה חיפוי אחורי עשוי פלסטיק בעיצוב וגימור ייחודי שמעניק תחושה שמזכירה זכוכית – כולל דגם ה-Ultra היקר ביותר שקודם לכן נטען כי יהיה שונה מאחיו ויאמץ חיפוי זכוכית ממשי מסדרת Gorilla Glass בחלקו האחורי.

פלסטיק נוטה להיות עמיד יותר להתנפצות מאשר זכוכית, גם כזו שעברה הקשחה משמעותית – ואם בסמסונג הצליחו למצוא פתרון טכנולוגי שיאפשר לפחד קצת פחות כאשר הסמארטפון נופל מהיד או חוטף מכה חזקה, יסייע למכשירים להיות קלים יותר אבל עדיין ישדר תחושת יוקרה זו תהיה בחירה לגיטימית בהחלט מבחינתנו. עם זאת, כדאי מאוד להמתין לרשמים ממשיים לפני שמחליטים האם מדובר בסיפור הצלחה או בנסיגה לאחור.

ה-Galaxy S21 Ultra יהיה היחיד שיוכל לתמוך בגרסה המודרנית של עט המגע המפורסם מבית סמסונג, וזה מה שמאפשר לו להמשיך ולקבל את תשומת הלב הגדולה ביותר מבין כל שלושת הדגמים – בדיוק כמו שהיצרנית קיוותה, יש להניח

פוסט רשמי באתר של סמסונג מספר על מאפיין אהוד מסדרת ה-Galaxy Note שיאומץ על ידי סדרת מכשירים אהובה אחרת בשנה החדשה – ובמצב הזה קשה שלא לשייך את ההתבטאות הזו לשמועות לפיהן עטי המגע המתקדמים של החברה יוצעו בתור רכישה נפרדת עבור מכשירי ה-Galaxy S21. לפי המידע העדכני ביותר שיש לנו, נראה כי רק דגמי ה-Galaxy S21 Ultra יזכו לתאימות לפעולה עם עטי ה-S-Pen בתור בונוס נוסף שיעזור להם לזרוח – אך ללא חריץ ייעודי בגוף המוצר כמו בסדרת ה-Galaxy Note ורק עבור אלו שיבחרו לבצע רכישה שלו בנפרד. תוספת נחמדה, אך כזו שאינה מייתרת לגמרי את עצם קיומו של המותג המקביל (לעת עתה), במילים אחרות.

סמסונג עתידה לאמץ גם מאפיין מספר המהלכים של אפל, אך לא כזה שישמח יותר מדי צרכנים אשר ישקיעו ממיטב כספם – בדומה לדור ה-iPhone 12, גם מכשירי Galaxy S21 עתידים להגיע ללא מטענים וללא אוזניות שכלולים במארז, לכל הפחות בחלק משווקי העולם בהם לא מתנהלים מאבקים משפטיים משמעותיים כנגד החלטות חד-צדדיות אלו.

עוד עיבודים בלתי רשמיים מספקים לנו ארבעה גוונים שונים עבור ה-Ultra, במקום שניים בלבד בסיבוב הקודם
מקור התמונה: letsgodigital.org

חושבים שההשקה המוקדמת והעיצוב הייחודי באופן יחסי יספיקו בכדי לייצר עוד להיט גדול עבור יצרנית הסמארטפונים הכי גדולה בעולם? בואו לדבר על זה עם כולם בתגובות.

עדכון: האתר winfuture.de המוכר לטובה בשל ההדלפות המדוייקות שלו מספר לנו סדרת תמונות רשמיות למראה של כל שלושת הדגמים, עם כל הגוונים שצפויים להיות מוצעים בעת ההשקה וטוויסט קטן נוסף – ה-Galaxy S21 וה-Galaxy S21 Plus מציעים אמנם עיצוב חיצוני זהה לגמרי בגדלים שונים במעט בהתאם לפאנל התצוגה, אך מקור זה טוען כי ה-S21 הקטן ביותר אכן יכלול חיפוי אחורי עשוי פלסטיק ואילו ה-S21 Plus יהנה מחיפוי אחורי עשוי זכוכית אמיתית, בדומה ל-S21 Ultra שיהיה הגדול ביותר ובעל מערך צילום מורחב.

ה-Galaxy S21 וה-Galaxy S21 Plus יוצעו באפור, לבן, ורוד וסגול – עם הבדל במימדים הפיזיים ובגימור האחורי (שככל הנראה ישפיע גם על המראה של הצבעים עצמם בפועל)

בין ה-Galaxy S21 Ultra לבין שני האחים שלו לא יהיה קשה להבדיל תודות לבליטה המפוארת בחלק האחורי – ושלל חורים עבור יחידות הצילום השונות שנראה ילחיצו היטב את הלוקים בטריפופוביה