משתלם, עם מקום לשיפור: Redmi Note 7 מושק רשמית בישראל

הסמארטפון המרשים מבית מתחיל את מסע ההופעות הבינלאומי שלו

זה לקח יותר זמן משקיווינו לו, אך ה-Redmi Note 7 של עושה עלייה סוף סוף – חברת המילטון משיקה אותו רשמית בישראל בשלושה גוונים, עם אחריות למשך שנתיים ותג עלות של 1,150 שקלים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-Redmi Note 7 מציע מסך IPS בגודל 6.3 אינץ׳ עם חיפוי Gorilla Glass 5, Snapdragon 660 מתומן יעיל, מערכת פאי וסוללת 4,000mAh נאה – זאת ביחד עם 64GB של פנימי ניתן להרחבה ו-4GB של דינאמי בגרסה היחידה שתהיה זמינה בחנויות המקומיות באופן רשמי לעת עתה.

השקה רשמית בגרסה בינלאומית – כחודשיים אחרי הופעת הבכורה בסין

המחיר הרשמי של המילטון יעמוד על 1,150 שקלים, אם כי ראוי לציין כי כבר עתה יבואנים מקביליים מאפשרים להשיג את הדגם בעלות שקרובה הרבה יותר לזו המקורית מהשוק הסיני (כ-180 דולר, לא כולל מע"מ) – החל מ-1,000 שקלים ואף פחות מכך באילת, כאשר ניתן להעריך שנראה את המחירים מוסיפים לרדת במסגרת תחרות בלתי מתפשרת בין החנויות והרשתות השונות.

זכוכית מקדימה ומאחור ומחבר Type-C מודרני – בפעם הראשונה במשפחה

אחרי הגעתו של ה-Note 7 הסטנדרטי, אנחנו לוטשים עיניים גם לכיוון דגם ה-Pro שהוכרז רק לפני מספר ימים בודדים עם כל אותם מאפייני בסיס חיוביים – בתוספת שיפורים ביכולות העיבוד והצילום שלו. האם גם ההשקה הישראלית שלו תתרחש במהלך החודש הנוכחי?

יהיה זמין בכחול, ורוד או שחור

עם מחיר התחלתי של 14,000 רופי בהודו, שהם כ-200 דולר לערך, נראה כי אפשר להעריך בזהירות כי מחירו הרשמי של ה-Redmi Note 7 Pro בארץ הקודש יעמוד על 1,300 או 1,350 שקלים כבסיס לנפח של 64GB עם 4GB של , בהנחה שדגם זה אכן ישווק מקומית – לצד מחיר גבוה יותר של 1,500 שקלים לדגם המשודרג עם 128GB לאחסון ו-6GB של דינאמי.

האם מחירים אלה יצדיקו את התמורה, או שיש הצעות טובות יותר בסביבה כרגע? בואו לדבר על זה!