מפחדים מה-SE? ה-Pixel 4a עשוי להיות זול משמעותית מקודמו • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מפחדים מה-SE? ה-Pixel 4a עשוי להיות זול משמעותית מקודמו

סמארטפון הביניים הבא מבית גוגל יכול לזכות לרגע התהילה שלו במהלך החודש הבא – עם מחיר בסיס של 300 דולר בלבד אשר יאתגר את העלות של ה- SE 2

ה-Pixel 3a התקציבי, שנחשב בעיני לא מעט משתמשים ליצירה הטובה ביותר במותג עד כה, חגג את יום הולדתו הראשון לאחרונה – ולמרות שעדיין לא קיבלנו הכרזה רשמית על היורש, כל הסימנים מעידים על כך שהוא אכן קיים ונמצא בשלבי הכנה אחרונים לפני הפריצה לשוק בתג המחיר הנמוך ביותר שקיבלנו מגוגל מאז ימי ה- המוקדמים והעליזים.

מגוון הדלפות מקדימות, כולל בתיעודי וידאו כמיטב המסורת, חשפו לנו כי ה-Pixel 4a החדש עתיד להציג עיצוב חזיתי מודרני הרבה יותר עם שוליים דקים סביב פאנל IPS בגודל 5.81 אינץ' עם רזולוציית 2,340×1,080 פיקסלים ומצלמת סלפי של 8 מגה-פיקסל בתוך מגרעת 'חור' קטנה בצד השמאלי העליון, כאשר בפנים ימתין 730 מתומן משופר לצד מהיר בתקן UFS 2.1 של 64GB או 128GB עם דינאמי של 4GB או 6GB בהתאמה.

מומחי ההדלפות של חשבון הטוויטר OnLeaks לא ביזבזו זמן – ויצרו עיבוד דיגיטלי מפורט גם עבור מכשיר הביניים המסקרן הזה

הסמארטפון צפוי להמשיך להשתמש בחיישן צילום אחד ויחיד בחלקו האחורי, עם רזולוציית 12.2 מגה-פיקסל ומערך ייצוב תמונה אופטי, ונראה כי גם סורק טביעות האצבע המובנה האחורי ימשיך איתנו לשנה נוספת – בתוספת לסוללת 3,080mAh צנועה עם טעינת 18 וואט שלא מהווה שינוי משמעותי בהשוואה לסוללת 3,000mAh ב- 3a.

תיעודים מוסרטים של כאלו שכבר הצליחו להניח את ידיהם על הדגם החדש איכשהו מציגים לנו תוצאות נאות במבחני – כמו למשל קרוב ל-270,000 נקודות ב-Antutu לעומת 160,000 נקודות אצל ה- 3a

האם יש סיבה להתעניין בנחיתתו של הדגם המוזל החדש? ובכן, דיווח טרי מצהיר כי מחירו ההתחלתי של ה-Pixel 4a עם 64GB לאחסון (ללא אפשרות הרחבה כמו בדור הקודם) יעמוד על 300 דולר בלבד, בעוד שהדגם המשופר עם 128GB לאחסון ו-6GB של זכרון דינאמי יעלה 350 דולר – כלומר 100 דולר פחות מה-Pixel 3a הבסיסי וגם 100 דולר פחות מה- SE 2020 התחרותי.

ההשקה עשויה להיות במרחק של כשבועיים בלבד מאיתנו – אך עם זאת בינתיים אין שום סימן בסביבה לקיומו של דגם 4a XL מוגדל

טוב מדי בכדי להיות אמיתי, או שגוגל סוף כל סוף החליטה לאתגר כראוי את היצרניות האחרון עם כל המשאבים והפוטנציאל שקיימים אצלה בארנסל? אנחנו מקווים לקבל את התשובות כבר בתחילת חודש יוני, בתקווה שגם הזמינות עצמה בחנויות תהיה קרובה ככל הניתן לאירוע החשיפה המתוכנן.

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close