מלחמת המחירים החלה: Xiaomi Mi Note 10 בישראל • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

מלחמת המחירים החלה: Xiaomi Mi Note 10 בישראל

הסמארטפון המשוכלל החדש נחת בארץ בייבוא רשמי עם תג מחיר בלתי מבוטל – שנחתך כבר עתה תודות לתחרות בין היבואנים המקביליים

רוצים להתגאות בכך שאתם מהראשונים בארץ הקודש שבבעלותם בעל יחידת צילום עם רזולוציה אדירה של יותר מ-100 מגה-פיקסל? כעת זה אפשרי באופן רשמי עם השיווק הרשמי של ה-Mi Note 10 מבית (Xiaomi) בהתבסס על היבואנית המקומית הרשמית המילטון – וגם בהתבסס על חנויות ורשתות שמבצעות יבוא עצמי בלתי רשמי לאותו דגם עדכני ומסקרן.

הנציגה הרשמית של היצרנית הסינית בארץ החלה להציע בחנויות הרשמיות שלה, באתר הרשמי שלה וברשתות שונות שמשתפות איתה פעולה את הדגם הכולל מסך Super AMOLED של 6.47 אינץ', 730G, סוללת 5,260mAh עם טעינת 30 וואט מהירה ומערך צילום אחורי מחומש, עם גווני ירוק, לבן ושחור בתג מחיר מומלץ של 2,490 שקלים – שמהווה תוספת לא קטנה גם בהשוואה למחיר האירופאי הרשמי של 550 יורו (כולל תוספת מע"מ), שבתורו היה גבוה לא מעט מהמחיר איתו הוצג ה-Mi Note 10 בשוק הסיני.

מסך גדול, גדולה, רזולוציה גדולה – אבל גם תג מחיר גבוה באופן בלתי רגיל, במונחיה של שיאומי

בכדי להמתין במעט את הדרישה בזמנים בהם התרגלנו כבר לקבל משיאומי מכשירי ביניים איכותיים ותחרותיים מאוד במחירים של פחות מ-1,500 שקלים ואף פחות מ-1,000 שקלים – בהמילטון מציעים מתנה לרוכשים המוקדמים בדמות TWS מדגם Mi Airdots Pro, בשווי נוכחי מוצהר של 350 שקלים.

אלו שכבר מחזיקים באוזניות אלחוטיות באמתחתם או פשוט אינם מעוניינים בהן, ושואפים להשיג את אותו Mi Note 10 שזכה לביקורות חיוביות בהחלט ממגוון מקורות שונים ברחבי הרשת – יכולים לפנות לחנויות שמציעות את הדגם ביבוא מקביל, עם מחירים שמתחילים כבר עכשיו בסכום של מתחת ל-2,000 שקלים ומוסיפים לזחול כלפי מטה מדי מספר ימים. למעשה, במחיר נמוך מהמחיר המומלץ הרשמי (2,400 שקלים) תוכלו למצוא בארץ מספר חנויות שיציעו לכם את הגרסה המובילה Mi Note 10 Pro, עם נפח פנימי כפול של 256GB ו-8GB של דינאמי.

התחרות מצד היבואנים המקבילים היא מבורכת – ואנחנו מאמינים שהיא תחייב גם את היבואנית המקומית הרשמית לקצץ את מחיריה כך שיתקרבו יותר למחירים המומלצים של הדגם במדינות אירופה

עם רמת המחיר הזו מדובר בהפרש של פחות מ-300 שקלים בהשוואה למחירים הזולים ביותר עבור אותו מכשיר שניתן למצוא בחנויות מקוונות סיניות – כאשר ברכישה מהן תמיד קיים סיכון לדרישה עבור תשלום מע"מ ומכס שאינה נכללת בדרך כלל בתשלום המוצג מראש, ובקבלה של המוצר עם בעיכוב משמעותי או עם פגיעות פיזיות אחרי המסע המייגע שעבר בין שירותי הדואר השונים. האם בעוד מספר חודשים תהיה אפשרות ליהנות מה-Mi Note 10 וממצלמת ה-108 מגה-פיקסל העיקרית שלו גם במחירים של 1,500 שקלים ופחות? אנחנו נחזיק אצבעות לכך ונקווה שהתחרות הקשוחה גם בשוק המקומי וגם בשוק העולמי תעשה את שלה.

תגיות
Back to top button
Close
Close