מוד למצלמה של LG G2 מאפשר צילום ב-4K • HWzone
גאדגטים

מוד למצלמה של LG G2 מאפשר צילום ב-4K

משתמש מקהילת המפתחים של XDA-Developers פרסם מוד למצלמת ה- , המוסיף אפשרויות צילום חדשות

המצלמה של מכשיר ה-G2 יכולה לצלם וידאו ב-1080p, ובעזרת ייצוב התמונה האופטי שלה (OIS), גם הווידאו וגם התמונות שהיא מצלמת הם באיכות גבוהה. המוד החדש יאפשר צילום וידאו ברזולוציית בקצב של 30 פריימים לשנייה, וכמו כן יאפשר צילום ברזולוציית 720p בקצב של 120 פריימים לשנייה. בנוסף, המוד יאפשר הפעלת מצב HDR בווידאו (מגוון צבעים רחב יותר), ורגישות אור שלא הייתה קיימת (ISO 1600).

ניתן למצוא את הקבצים באשכול הרשמי של המפתח, כאן, תחת לשונית Downloads.

מדריך להתקנת המוד
צוות האתר לא יישא באחריות לנזק שייגרם במישורין או בעקיפין בעקבות התקנת הרום. תמיד מומלץ לגבות את כל הנתונים. כל עדכון גרסה באופן עצמאי ישלול את אחריות המכשיר!

חשוב לציין שהמוד יעבוד רק על הרומים הבסיסיים (סטוק) של LG. רצוי להתקין Recovery מקוסטם כגון TWRP או CWM, וכמו כן רצוי לעשות גיבוי NANDroid.

גיבוי

יוצר המוד פרסם שני קבצי גיבוי לקבצי המצלמה – אם לא ביצעתם גיבוי NANDroid, רצוי מאוד שלפחות תגבו את קבצי המצלמה, למקרה של תקלה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כדי להיכנס למצב ה-Recovery לחצו על מקש הכיבוי ומקש הווליום למטה באותו הזמן, ולאחר שמופיע הלוגו של LG לחצו עליהם שוב. לאחר מכן לחצו על כפתור הכיבוי שלוש פעמים.

כדי לגבות, היכנסו ל- Recovery, בחרו באפשרות Install Zip From SDCard, ובחרו בקובץ xdabbeb_g2_camera_backup.zip מהקבצים שפורסמו. הקובץ ישמור את הקבצים שהמוד משנה במיקום sdcard/xdabbeb_camera_backup/.


התקנה
  • כדי לבדוק את גרסת האנדרואיד שלכם היכנסו להגדרות -> מידע על הטלפון -> גרסת .
  • אם אתם בגרסת KitKat 4.4, ניתן להוריד את קובץ ה-APK ולהתקין אותו כרגיל – וודאו שהתקנת ממקומות לא ידועים מסומנת בהגדרות -> . כל שאר המכשירים צריכים להתקין דרך Recovery.
    • הורידו את הקובץ המתאים (הגרסה החדשה ביותר התואמת לגרסת המכשיר שלכם) – אם אתם בגרסת Jelly Bean (פחות מ-4.4), הורידו את הקובץ בגרסה v1.x.x, אם אתם בגרסת ומעונינים להתקין את הקובץ דרך Recovery, הורידו את הקובץ שמתחיל עם v2.x.x.
    • היכנסו ל-Recovery ובחרו באפשרות Install Zip From SDCard והתקינו את המצלמה.

שחזור

אם אתם צריכים לבצע שחזור, הכנסו ל-Recovery ובחרו באפשרות Install Zip From SDCard, לאחר מכן בחרו בקובץ xdabbeb_g2_camera_restore.zip.

וידאו לדוגמא שצולם בעזרת המוד למצלמה:

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close