מבוכה נוספת עבור גוגל? הדור החדש של מזרים המדיה נרכש עוד לפני שנחשף • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoT

מבוכה נוספת עבור גוגל? הדור החדש של מזרים המדיה נרכש עוד לפני שנחשף

אחרי כל ההדלפות המקדימות אודות מכשירי ה-Pixel החדשים, כבר הראש החדש של ענקית הטכנולוגיה נוגע למכשיר Chromecast עדכני שהגיע לידי לקוח בטעות – עוד לפני שלחברה ניתנה הזדמנות להשיק אותו הלכה למעשה

ה-9 באוקטובר מתקרב אלינו במהירות – אותו יום בו אנחנו עתידים סוף כל סוף לגלות האם כל אותם דגמים שצצו להם ברחבי המרשתת בתור ה-Pixel 3, ובעיקר בתור ה-Pixel 3 XL המיועד (עם מגרעת גדולה ותמוהה), הם אכן הדבר האמיתי. באותו תאריך אנחנו עתידים לזכות להיכרות גם עם דור חדש של מזרים המדיה הפופולרי Chromecast – אשר זוכה אף הוא לחשיפה תקשורתית מוקדמת תודות לשגיאה לכאורה של Best Buy האמריקאית.

משתמש רדיט העונה לכינוי GroveStreetHomie סיפר כי רכש בהצלחה בסניף של הרשת הקמעונאית הענקית דגם בלתי ידוע של ה-Chromecast, אשר מסרב להתמששק אל אפליקציית ה-Google Home בשל עדכון תוכנתי נדרש שככל הנראה עדיין לא הופץ, מה שרק מחזק את טענותיו – לצד תצלומי תיעוד של המכשיר, אשר שומר על מימדים ומבנה דומים לקודמיו אך מחליף פלסטיק בגימור בוהק עם לוגו של Chrome בפלסטיק מט עם לוגו G אלגנטי ומוצנע יותר של עצמה.

החדש – והחדש יותר (משמאל), אחד לצד השני

הדור השלישי של ה-Chromecast, אם להאמין למזל הבלתי צפוי של אותו משתמש אלמוני יחיד, ימשיך להתבסס על חיבור HDMI אחד ויחיד לשם קישוריות לאמצעי התצוגה והשמע שאליו יחובר לשם הזרמת תוכן מאלפי אפליקציות ו- שונות (וגם מיישומים בדפדפן ה- בכל הפלטפורמות בהן הוא זמין), וכמו כן ימשיך להתבסס גם על מחבר MicroUSB עתיק משהו לשם אספקת האנרגיה שלו.

אין תמיכה ב-, כך נראה, מה שככל הנראה מבטיח תג מחיר של 35 דולר לכל היותר גם בגלגול החדש

עובי מוגדל של ה-Chromecast העתידי ביחס לדגם העכשווי עשוי לרמז על שינוי חומרתי פנימי כלשהו, אם כי זו ספקולציה בלבד בשלב זה – מה שכן צפוי לנו בדור החדש הוא קישוריות Bluetooth חסכונית כטכנולוגיה משלימה לקישוריות ה-Wi-Fi שתזכה אף היא לשיפור שיגדיל את ביצועיה, אם להאמין לתיעוד שנצפה באתר רשות ה-FCC האמריקאית בחודש שעבר עבור מכשיר מעוגל מסתורי מתוצרת .

האם מדובר בעוד דוגמה לחוסר היכולת של לשמור על מוצריה בסוד, או שמא בעוד דרך מתוחכמת להרוויח יחסי ציבור בקלות? יכול להיות שאף פעם לא נדע באמת

לפי הנתונים על מארז המוצר נראה כי לא תהיה לדור החדש תמיכה בהזרמה ברזולוציות של מעל ל-1080p או תמיכה בטכנולוגיית , כך שלא יהיה כאן תחליף עבור ה-Chromecast Ultra היקר יותר שהושק בשנת 2016, אלא רק יורש לדור השני הבסיסי שנמצא איתנו כבר שלוש שנים – אולי ניתן להחזיק אצבעות לקיצוץ כלשהו במחיר (35 דולר נכון להיום, ממש כמו לדגם המקורי שהוצג לפני חמש שנים) לפחות? בעוד כשבוע נגלה.

תגיות

תגובה אחת

  1. עוד מוצר מיותר בסגנון הסיני י הזול ולא יותר חסר ערך עוד לפני שיצא

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close