יוקרה סינית? אוזניות אלחוטיות לגמרי מבית Oppo • HWzone
גאדגטיםכתבות נבחרות

יוקרה סינית? אוזניות אלחוטיות לגמרי מבית Oppo

היצרנית הסינית שהצליחה להמם אותנו עם ה-Find X מציגה מסקרנות במחיר משתלם

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחרי שהציגה לנו את אחד המכשירים החכמים המרשימים ביותר מאז ומעולם, גם בגרסה הרגילה ובעיקר בגרסת היוקרה המשותפת לה וללמבורגיני – Oppo מחליטה להיכנס גם אל תחום אוזניות ה-In-Ear האלחוטית, בסיועה של .

אוזניות ה-O-Free החדשות יציעו גוף חלק, מעוגל ונאה עם גווני אדום או כחול אשר תואמים את הגוונים של ה-Find X עצמו. הן יבוססו על ה-QCC3026 הטרי של מפתחת השבבים האמריקאית הגדולה, אשר נועד לאפשר יצירת אלחוטיות באיכות ראויה אך גם במחירים נגישים במיוחד, ונראה כי יש כאן עמידה בחזון הזה, עם תג מחיר של 700 יואן סיני, או כ-105 דולר לערך.

אוזניות חדשות ומשתלמות – עם תמיכה בסטרימינג של מוזיקה מכל מכשיר מודרני ובפקודות קוליות

האוזניות של Oppo מובנית שאמורה להספיק לארבע שעות ניגון – ביחד עם נרתיק נשיאה שיאפשר טעינה שלהן כמיטב המסורת בקטגוריה – עד שלוש פעמים, ל-12 שעות של חיי נוספים.

שבב ה-QCC3026 שבפנים מהווה הופעת בכורה לאלטרנטיבה המוזלת של שבב ה-QCC5100 אשר הוצג בתחילת השנה

ה-Oppo O-Free אמנם נוצרו בצילו ובהשראתו של ה-Find X, אך לצערנו לא יוצעו יחד איתו בתור ברירת מחדל, לפחות בשלב הזה – כאשר מי שכן יקבלו אותם ללא צורך בתשלום נוסף הם אלו שיחליטו לרכוש את דגם ה-Lamborghini Edition, במסגרת נסיון נוסף להצדיק דיל בשווי אימתני של 1,700 יורו.

גרסה מוזהבת ייחודית תוענק לרוכשי דגם ה-Find X המשוכלל והיקר מכולם

ניתן להעריך כי דגם זה הוא רק סנונית ראשונה מתוך גל של מוצרים שיבוססו על ה-QCC3026 המדובר, כאשר הגדלת ההיצע הקיים תוכל להוריד את המחירים כמובן – ואולי בקרוב לכולנו תהיה אפדרות להתחדש באוזניות אלחוטיות זעירות מבית טוב ובעלות של פחות מ-100 דולר.


תגיות

תגובה אחת

  1. 4 שעות זה ממש לא מספיק.. אם לוקחים בחשבון שה-4 שעות האלו נבדקו ב"תנאי מעבדה".

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close