ה-Pocophone בלחץ? שיאומי תציג דגם Redmi חדש עם Snapdragon 855 • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

ה-Pocophone בלחץ? שיאומי תציג דגם Redmi חדש עם Snapdragon 855

תת-המותג התקציבי המוכר ביותר של היצרנית הסינית בדרך להתחרות ישירות בתת-המותג הצעיר שפרץ לחיינו בסערה בשנה החולפת?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


השנה רק החלה, ועם זאת נראה שלמותג ה-Redmi הצעיר של שיאומי אין שום מעצורים – עם ה-Redmi Note 7 שנחטף בסין בקצבים מרשימים, ה-Redmi Note 7 Pro המתקדם אף יותר שבדרך, מכשיר מסתורי נוסף בשם Redmi X שעשוי להיחשף בקרוב ועכשיו גם שמועות לוהטות על האפשרות שנראה מוצר דגל אמיתי בסדרה עם Snapdragon 855 מוביל מבית .

בשנה שעברה ראינו את שיאומי משיקה מותג חדש נפרד בשם Poco, אשר הביא לנו בהמשך את ה-Pocophone F1 המרשים עם 845 בכיר וסוללת 4,000mAh במחיר חסר תקדים. דגם זה הפך לסיפור הצלחה בהודו וללהיט גם בישראל, ויתכן כי גם מותג ה-Redmi שהפך השנה לבעל ניהול נפרד מחברת האם יבצע מהלך דומה בקרוב – עם מפרט של מוצר דגל במחצית המחיר או אף פחות מכך. ניתן לראות במהלך שכזה קניבליזציה של נתח שוק עבור דגמים אחרים של , אך עד היום ראינו לא מעט דוגמאות אחרות לכך – כנראה שביצרנית לא ממש חוששים מהמצב הזה, ומשוכנעים כי יצליחו למצוא קהל יעד מתאים לכל עשרות הדגמים המושקים מדי שנה, דווקא בתקופה בה שחקניות אחרות מצמצמות משמעותית את ההיצע שלהן.

ההודעה המקורית של מנהל מותג ה-Redmi, בתרגום לאנגלית אשר לא משאיר יותר מדי מקום לספקות אודות כוונת המשורר

המנהל הכללי של מותג ה-Redmi פרסם תיעוד שלו ושל אנשיו ברשת החברתית הסינית Weibo, ובו ציין באופן מפורש את מכשיר ה-Redmi Note 7 Pro ומכשיר נוסף מבוסס 855 – האם זה בעצם אותו Redmi X עבורו קיבלנו טיזר ראשון לפני מספר ימים? בקרוב נדע את התשובה, אנחנו מקווים. אילו מאפיינים טכניים נוספים הייתי רוצים לראות ב-Redmi העוצמתי ביותר שנוצר אי פעם? בואו לדבר על זה בתגובות!

שיאומי הייתה השיאנית הבלתי מעורערת של מכשירי ה-Snapdragon 845 בשנה שעברה בכל הנוגע להיקף ולמגוון – ונראה כי השנה היא עשויה לשבור את השיאים של עצמה עם ה- 855 החדש והחדיש

תגיות
Back to top button
Close
Close