השיפור המתבקש? מטען מהיר חדש מבית סמסונג להספקים של עד 25 וואט • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

השיפור המתבקש? מטען מהיר חדש מבית סמסונג להספקים של עד 25 וואט

דגם ה-5G של ה- S10 יוצע עם מטען שאמור להיות מהיר משמעותית מאלו הכלולים עם שאר מכשירי הדגל מבית חברת הענק. האם יש תמיכה בלתי מוצהרת בו בדגמים נוספים שתוכל לספק תחרות לפיתוחים מבית ודומותיה?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחד מהחסרונות היחסיים המרכזיים במוצרי השגל החדשים של הגיעו דווקא מכיוון הסוללות, שם למרות הקיבולת המוגדלת ויכולת ה-PowerShare האלחוטית המעניינת ראינו המשך שימוש בטעינת 15 וואט מהירה (הכל יחסי), בדומה לדורות הקודמים.

ראוי לציין כי הסוללות של נטענות בקצב סביר למדי, עם 40 עד 45 אחוזים מהקיבולת המלאה שחוזרים בתוך כחצי שעה וטעינה לרמה מלאה בתוך שעה וחצי – אך בעידן בו חברות כמו Oppo, OnePlus וכעת גם מציעות טעינות חדשניות שמספקות מעל 70 אחוזי קיבולת בחצי שעה וחזרה לקיבולת מלאה בתוך שעה אחת או פחות – הטכנולוגיה של מובילת השוק כבר לא מרגישה ראויה, בייחוד במוצריה דגל בעלות של 3,000 שקלים ויותר.

המטען החדש מבית . שימוש בו לא בהכרח יעניק טעינה מהירה יותר לכל מכשיר – אך עדכון קושחה תואם בהחלט עשוי לאפשר בדיעבד עבור דגמים נוספים

השיפור עשוי להיות כבר מעבר לפינה, כך נראה – עם עדות לכך שגרסת ה-5G הטרייה של ה- S10 מגיעה עם מטען קיר משופר שתומך ביכולת ה-Power Delivery של תקן ה- 3.1 על מנת להציע הספק טעינה מירבי של עד 25 וואט, או 60 אחוזים יותר מהמטענים הנוכחיים המוכרים לנו.

הספק טעינה מירבי מוגדל ב-60 אחוזים כנראה לא יעניק מהירות טעינה אפקטיבית גבוהה ב-60 אחוזים – אך עדיין יהווה שדרוג מבורך

דיווחים על כך שהמטען החדש יכלל גם במארזי דגם הביניים A70 מביאה לתקווה כי כלל מכשירי שנת 2019 של החברה תומכים הלכה למעשה בטעינת 25 וואט – כל שנדרש הוא רכישה נפרדת של המטען התואם, לקיצור משמעותי של זמני החיבור לקיר. האם זה הנתון החסר שיהפוך את מכשירי ה- לשלמים ומודרניים אפילו יותר? נמשיך לעקוב ולעדכן.

עדכון OTA שמוסיף תמיכה בטעינת 25 וואט למכשירי ה- S10 השונים כבר נצפה בסין, לכאורה – האם נזכה לראות אותו בקרוב גם בשאר העולם?

תגיות

תגובה אחת

  1. לפי דעתי סמסונג צריכה לעשות סוגים של הטענה
    טעינת לילה שתהיה איטית יותר כדי לא להרוס את הסוללה.
    הטעינה הרגילה מטעינה כל תחום אחוזים במהירות אחרת והם צריכים לעשות טעינה סופר מהירה שלא משנה על כמה אחוז אתה זה יטעין בהפסק המריבי(חוץ מ95-100 ששם הוא יטעין לאט(מי שמחבר את המטען לחשמל שהוא על 95 הוא מטומטם שהורס את הסוללה)
    רוב ההטענות המהירות הם 2 סוללות או יותר שביחד הן הספק של 4000mAh מה שמאפשר טעינה של 50 (25 על כל אחד) אבל דבר כזה יכול לגרום להתחממות יתר ושחיקת הסוללה מהר יותר

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close