מדפסת יד זערורית – עם מימון של מעל ל-10 מיליון שקלים

PrintCube היא קוביה קטנה שמבטיחה להעניק לכם את היכולת להדפיס בקלות ובמהירות כמעט על כל משטח – וגורמת לעשרות אלפי משתמשים לזרוק עליה את הכספים שלהם

מדפסות ביתיות הן תחום שזכה ללא מעט יחס שלילי בשנים האחרונות, עם מוצרים באיכות שנויה במחלוקת שמפסיקים לעבוד לאחר מספר מינימלי של שימושים, מחסניות צבע מקוריות שמתייבשות במהירות והחלפתן עולה יותר מהמדפסת כולה ועוד מרעין בישין – אז אין פלא לגלות שיש חברות שמעוניינות להפוך את התחום למרענן ומעניין יותר.

אחת מאותן חברות עונה לשם הבלתי רגיל TheGodThings ומגיעה מניו-יורק עם פרוייקט מימון המונים בלתי רגיל – PrintCube, מדפסת ידנית זעירה שאיתה ניתן להדפיס בדיו זמנית, או בדיו קבועה כמעט על כל משטח, החל מנייר ועד למתכת ובדים שונים.

הכירו את הלהיט התורן ב-Indiegogo – שמסיים את שלב איסוף הכספים הראשוני שלו ממש בקרוב

אפליקציה נלווית היא זו שמאפשרת לקבוע מה מדפיסים, איך ועל מה – וסוללת 900mAh מובנית בקוביה הלבנה הקטנה שניתן לאחוז בקלות ביד אחת אמורה להספיק לשש שעות הדפסה רצופה או עד שנה במצב המתנה. טעינה חזרה לקיבולת מלאה באמצעות מחבר USB Type-C תארוך שעתיים.

סרטון אשר מנסה להמחיש הדפסה מעשית ומועילה לעובדים – מעבר לגימיקים ושעשוע סתמי לזמן מוגבל

המדפסת הזעירה מתאימה מאוד להדפסת סמלילים קטנים ועיטורים על גבי מוצרים שונים שיש לכם בבית, בכדי להפוך אותם למיוחדים יותר עם 'טאץ" אישי – אך היוצרים מצהירים כי ניתן להדפיס גם דפים שלמים של טקסטים עם המוצר, עם היכולת להדפיס שורה אחר שורה מתוך מסמך או קובץ גדולים שלמים.

110 גרם בלבד, קישוריות אלחוטית – והבטחה לסוללה שמחזיקה פרק זמן מכובד

PrintCube תוצע עם מחסניות דיו משלה, דיו רגיל שנמחק לאחר הרטבה או דיו קבוע שנועד להישאר שם למשך זמן רב בדומה לדיו של מדפסות סטנדרטיות – אך גם אם הדיו הייעודי יקר מדי לטעמכם, היתרון המשמעותי של המוצר הוא בתמיכה במחסניות דיו סטנדרטיות של חברת HP (מדגם HP62 או HP804), ובהתאם גם תמיכה במחסניות דיו חלופיות עבור מוצרי HP.

מדפיסים כמעט על כל דבר בקלות – לפחות לפי התיאוריה של האחראים על הפרויקט

התלהבתם מהרעיון? נותרו יומיים שבהם ניתן להזמין את ה-PrintCube במחיר המינימלי של המימון החברתי, בו בחרו להשתתף עד כה כמעט 20,000 משתמשים שיחד העניקו סכום של יותר מ-10 מיליון שקלים (!) לחברה המייצרת, שמבטיחה להביא את המדפסות אל הלקוחות עוד לפני סוף השנה הנוכחית. חבילת בסיס של המדפסת עם מחסנית דיו סטנדרטית  (לא קבועה) אחת תעלה לכם 109 דולר, עם 10 דולר נוספים עבור משלוח לארץ (כ-420 שקלים לערך) – ועם אפשרות לרכוש מחסניות נוספות של דיו סטנדרטית או דיו קבועה במעמד התשלום.

עם תאריך אספקה קרוב שכזה וסרטוני תיעוד עם הדגמות מעשיות – נקווה שזה יהיה פרוייקט מימון שלא יאכזב את האלפים שבחרו להשקיע בו.

חבילת הבסיס שתקבלו בעבור השקעה של 109 דולר, עם תוספת 10 דולר למשלוח

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר באתר Indiegogo