הקדימון המוזר של HTC

עדכון: פרטים חדשים מצביעים על זמינות של הדגם העתידי בשחור, סגול, אדום וגם בגוון חצי-שקוף בחלקו האחורי שיאפשר להציץ על לוח האם שמתחבא בפנים, כמו בדגם ה-U11 Plus.

לצערנו, אנחנו מקבלים גם רמזים לכך שהמחיר לא יהיה תחרותי באופן מיוחד – אלא דומה לזה שאיתו הושק ה- S9 לפני כמה חודשים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכתבה המקורית: היצרנית הטאיוואנית תחשוף כנראה את מוצר הדגל הראשון שלה לשנה החדשה ב-23 במאי, כך לפי תמונה שהצליחה לבלבל את הצרכנים ברחבי הרשת

HTC נותרה אחד מהשמות המוכרים האחרונים בשוק האנדרואיד שטרם הציגה לנו את ספינת הדגל הרשמית הראשונה שלה לשנה הנוכחית, ונראה כי גם זמנה מתקרב במהירות – עם תצלום של רכיבי פרוסים והודעה פומבית המכוונת ליום רביעי, ה-23 במאי, אשר הצליחו לעורר לא מעט עניין.

תחילה צצו להן הערכות מתבקשות כי המעגלים המודפסים והרכיבים הנלווים שבתמונה הם חלק מהמכשיר החכם שבדרך, עם נסיונות לפרש ולהבין את אשר מוצג בכדי לדלות פרטים נוספים על אשר צפוי לנו – אך אז גולשים חדי עין הצליחו להבחין ולהוכיח כי הלוח המרכזי שמופיע בצילום נלקח למעשה ממכשיר 6.

התמונה שהצליחה לעורר עניין מחודש ב- U12, או U12 Plus

פנייה ל- לקבלת הסבר אודות הגילוי המעניין הניבה תגובה רשמית בה החברה אישרה כי מדובר בתוצאה מכוונת, כשהרעיון הוא להציג רכיבים חומרתיים ממכשירים מתחרים סביב המסגרת הנעלמת של הדגם האלמוני שמעבר לפינה – ועם הבטחה שהוא יהיה "גדול מסך חלקיו הטכניים", בניגוד לאחרים.

כך עומד להיראות השגם החדש לפי המדליף המפורסם אוון בלאס, בתמונה לא ממש מוצלחת ובאיכות נמוכה משהו

טרם ברורה לנו התמונה המלאה, אך ההנחות הבולטות כיום צופות השקה של דגם בשם HTC U12 (עם או בלי Plus בשמו) שיכלול בין היתר מסך 6 אינץ׳ מוארך, 845 עדכני, 128 ג׳יגה-בייט של מובנה, סטריאופוניים, מערך צילום כפול מקדימה וגם מאחור, מובנית וגם הגנה בפני מים ואבק. האם תג מחיר תחרותי יהיה זה שיאפשר לדגם הזה לזרוח ביחס למובילים של היצרניות האחרות? בינתיים אלו הם ניחושים בלבד.

כך זה נראה בעיבוד ממוחשב בלתי רשמי ונאה הרבה יותר המבוסס על התמונה המודלפת – רק אל תצפו לסורק טביעות אצבע מובנה בתוך המסך בגרסה הסופית

עם דיווחים על הכנסות שוברות שיאים, לרעה, של כ-71 מיליון דולר בלבד בחודש אפריל 2018 (ולמרות רווח נקי נדיר שנולד תודות לעסקה שחתמה החברה עם גוגל) – אין ספק כי זקוקה לדגם מוביל חדש בכדי לקבל סיכוי כלשהו לשפר את מצבה בעתיד. נקווה שלא נזדקק לחכות יותר מדי בין החשיפה הצפויה בעוד כשבועיים לבין היום בו הדגם יהיה זמין לרכישה, היום וכבר עתה ניתן להחשיב זאת בתור איחור משמעותי ולא-כל-כך אופנתי.