ההפתעה של LG: שני מכשירי דגל בבת אחת

מותג ה-V של החברה עשוי לשוב אל מרכז הבמה מוקדם מהצפוי ולשמש כמכשיר ה- הראשון – לצד ה-G8

כמו נוקיה, סוני, ואחרות, גם מתכוננת אל המופע הטכנולוגי הגדול של החודש הנוכחי – תערוכת המובייל השנתית הגדולה בברצלונה, שתיפתח בעוד כשלושה שבועות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כמו כל שחקנית אחרת שמנסה לשמור על רלוונטיות ולמצוא אפיקי הכנסה חדשים, טבעי היה להניח כי גם תבחר להשיק מכשיר תומך דור הסלולר החמישי בהקדם – וההערכה הבסיסית הייתה שזה יקרה במסגרת אחת מגרסאות ה-G8, אשר יגיע כמדי שנה בסביבת חודשי פברואר-מרץ. עתה אנו מקבלים דיווח טרי שמספר על אפשרות קצת אחרת: ה-G8 יהיה מוצר הדגל העולמי החדש, בעוד שה- V50 יוצע לצידו בתור דגם ה-5G הייעודי שיושק בשווקים בהם יופעלו תומכות בעתיד הנראה לעין.

חמישה חודשים עברו מאז הוצג ה-V40 ThinQ – והיורש עשוי להיות ממש מעבר לפינה

ה-V50, שיגיע כחצי שנה בלבד אחרי השקתו של דגם ה-LG V40, עשוי לספק מסך OLED בגודל של 6 אינץ׳, שבב Snapdragon 855 כמובן ביחד עם מודם X50 ייעודי לתקשורת הדור הבא, קירור מבוסס תא אידוי שהופך לפופולרי במכשירים חכמים עוצמתיים וגם סוללת 4,000mAh – שקטנה יותר מזו בקיבולת 5,000mAh עליה שמענו דיווחים במסגרת מכשיר ה-5G הראשון של המתחרה סמסונג (ה-Galaxy S10X). לפי הדיווח של האתר הקוריאני ET News, מחירו של הדגם הייחודי שיחל להמכר בחודש מרץ עשוי להגיע לכ-1,350 דולר – וזה בהחלט מרגיש כמו חלק ממגמה רחבה שתהפוך את מוצרי הדור החמישי ליקרים באופן משמעותי מאוד ביחס למקביליהם שנותרו בעידן ה- המוכר.

זה עשוי להיות העיצוב המעשי עבור ה- G8 ThinQ – והיתרון המרכזי שלו ושל אחיו יוכל להיות עמידות פיזית בתקן MIL-STD-810G צבאי, כמו בדור הקודם, ביחד עם מיגון ברמה גבוהה מפני מים ואבק

ה-G8 צפוי להיות מוצר הדגל הנפוץ ביותר של היצרנית הקוריאנית לחצי השנה הקרובה, וימשיך לשאת את מיתוג ה-ThinQ שמשמש שלל מוצרים חכמים אחרים מתוצרת החברה. הוא יספק פאנל IPS בגודל 6.1 אינץ' וברזולוציית QHD, 855, מערך מצלמות כפול מקדימה ומאחור, סוללת 3,500mAh מוגדלת וסורק טביעות אצבע מסורתי מובנה בחלקו האחורי.


צפוי לנו אירוע עסיסי מאוד – צפו לעוד הרבה עדכונים בשבועות הקרובים

שני סמארטפונים אלו עתידים לככב בביתן של בתערוכת MWC 2019 שתחל ב-25 בינואר, ולנו לא נותר אלא לקוות שלא יאכזבו אותנו, עם מחירים תחרותיים ככל האפשר וחיי מיטביים. מה דעתכם? שתפו בתגובות.