הבא בתור: גם הסמארטפון המתקפל של Huawei מתעכב פעם נוספת • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

הבא בתור: גם הסמארטפון המתקפל של Huawei מתעכב פעם נוספת

כמה חודשים אחרי ה- Fold המעודכן יגיע אלינו גם מוצר הדגל החדשני של היצרנית הסינית – ויש אפילו תוכניות ליורש באופק

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שני הסמארטפונים הגמישים הראשונים בשוק לא חוו חיים קלים במיוחד בדרכם אל המדפים, אך נראה כי אנחנו מתקרבים ליום שבו צרכנים בעלי משאבים גדולים יוכלו להתחיל ולהתלבט ביניהם – הפעם באמת.

אחרי שסמסונג הכריזה כי ה-Galaxy Fold המחוזק יגיע בחודש הבא אל החנויות, ב-Huawei נאלצו להודות פומבית כי דגם ה-Mate X המתקפל שלהם לא יגיע בספטמבר כמתוכנן, אלא רק באיזור חודש נובמבר – עם אפשרות תיאורטית לכך שבעיות נוספות כלשהן בתהליך הייצור יביאו לדחייה של ההשקה אף אל אי-שם בשנת 2020.

הגרסה הסופית של ה-Mate X תציע שיפורים לציר הקיפול הייחודי (שקיבל את הכינוי Falcon Hinge) ביחס לדגמי אב הטיפוס שהוצגו לעיתונאים, ושינוי קטן גם לכפתור ההדלקה והכיבוי של הדגם

ה-Mate X הוצג בתערוכת MWC בחודש פברואר 2019, כזכור, עם מראה ייחודי בהחלט, גדולה ותג מחיר גדול עוד יותר של 2,500 יורו (כולל מע"מ) בארצות אירופה. מועד ההשקה המיועד המקורי של הדגם תוכנן לחודש יוני, ולאחר מכן הוזז אל ספטמבר – וכעת זז פעם נוספת, באופן שלא ממש מבשר טובות עבור אלו שממתינים לו בקוצר רוח כבר מהרגע הראשון.

מסך גם בחלק האחורי מחכה לנו בגלגול הבא? לא לגמרי ברור למה זה טוב, אך אנחנו נשמח לגלות זאת בבוא הזמן

למרות האתגרים והעיכובים, ב-Huawei דאגו להבהיר כי הם ממשיכים להאמין בטכנולוגיית המסכים המתקפלים בלב שלם – ואף עומלים כבר על גרסת ההמשך של ה-Mate X, אשר ככל הנראה תוסיף גם פאנל תצוגה נוסף בגב המכשיר, אשר יהיה מוסתר לכאורה במצב המקופל של המכשיר וייחשף למשתמש רק כשהמוצר עובר אל תצורתו הפתוחה. נשמע מוזר למדי, אך זה טיבו של תחום טכנולוגי טרי שאותו אנו חווים כאן ועכשיו בצעדיו הראשונים – וזה ללא ספק חלק ממה שהופך אותו למעניין ומסקרן כל כך.

ה-Mate X תועד לאחרונה בסוכנות התקינה הסינית – מה שעשוי להצביע על כך שהשקה רשמית לפני סוף השנה היא עובדה מוגמרת, לפחות עבור חלק מהשווקים


תגיות
Back to top button
Close
Close