דגם ה-Galaxy S10 היוקרתי מכולם ישבור את שיא נפח האחסון לסמארטפונים? • HWzone
גאדגטיםסמארטפוניםכתבות נבחרות

דגם ה-Galaxy S10 היוקרתי מכולם ישבור את שיא נפח האחסון לסמארטפונים?

דיווח פרוע מצייר לנו מכשיר דגם עם טרה-בייט של מהיר מובנה וגם 12GB של דינאמי – לאלו שיהיו מוכנים לשלם (והרבה)

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


קיבלנו לא מעט רסיסי מידע מסקרנים אודות מכשירי ה- S המתקרבים במהירות – גרסאות 5G עם ענק, חיישני טביעות אצבע על-קוליים שיוכלו להציע זיהוי מדוייק ומהיר בשטח פנים גדול, עד חמש חיישני מצלמות ועוד. האם כעת ניתן להוסיף לרשימת הספקולציות המכובדת הזו גם נפח שהיה שמור עד כה למחשבים אישיים מתקדמים ויוקרתיים?

אתר איטלקי בשם Tuttoandroid מצהיר כי השיג מידע אודות מועד ההשקה הרשמי של מכשירי הדגל מבית בשוק המקומי, וכן מחירים רשמיים של חלק מהדגמים אשר עתידים להיות דומים או זהים ברוב המדינות האירופאיות המרכזיות – דגם ה- S10 Lite הבסיסי יציע 6GB של RAM ו-128GB לאחסון בעבור 780 יורו, בעוד שדגם S10 סטנדרטי עם אותם נפחי יתומחר ב-930 יורו.

דגם הבסיס אמור להיות זמין בגוון שחור, לבן, צהוב או ירוק, ה-S10 הבינוני אמור להגיע בלבן, שחור או ירוק – ואילו ה-S10 Plus יהיה זמין בלבן, שחור, ירוק וצמד גוונים נוספים אשר ייחשפו בהמשך

שני המחירים הללו כוללים את תוספת המקבילה המקומית למע"מ, כך שתרגומם לשקלים עשוי לספק תמונה דומה למחירים הרשמיים הצפויים להיות זמינים גם בארץ הקודש – האם אנחנו צפויים למחירים של 3,300 שקלים ומעלה עבור ה-S10 Lite (או S10 E) ו-4,000 שקלים ומעלה עבור ה-S10? בסוף החודש הבא כנראה נקבל תשובה.

ההפתעה הגדולה ביותר מגיעה במסגרת הדיווח אודות דגם ה-S10 Plus הגדול והמתקדם מבין השלושה – שם מחיר הבסיס לדגם עם 128GB לאחסון פנימי ו-6GB של יעמוד על לא פחות מ-1,050 יורו (כ-4,415 שקלים), ויהיה גם דגם עליון פורץ שיאים הכולל 12GB של זכרון וטרה-בייט שלם לאחסון במחיר 1,600 יורו, או 6,725 שקלים (!) בהמרה ישירה.

האירוע המתוכנן של חברת הענק הופך למעניין ומסקרן יותר תודות להדלפה הנוכחית

פגשנו עד כה מכשיר חכם אחד בלבד מבית לנובו עם 12GB של RAM, שגם הוא טרם הושק באופן רשמי, אך מעולם לא ראינו מכשיר חכם עם טרה-בייט של אחסון UFS 2.1 מובנה – השיא הקודם הזה 512GB "בלבד" שחלקו כמה דגמים בודדים, ביניהם גם ה-Galaxy Note 9 של עצמה. אם המידע אכן אמיתי יהיה זה מהלך מעניין ומפתיע מאוד מצד – וכזה שמתאפשר רק בשל היותה אחת מהיצרניות הגדולות ביותר בעולם של שבבי הבזק ושבבי DRAM, כך שזה יתרון יחסי שבהחלט מתבקש להביא לידי ביטוי בעולם הסלולר התחרותי.

תאריך הזמינות המיועד לשלישיית המכשירים, באיטליה לפחות, הוא ה-8 במרץ, ואם נצא מנקודת הנחה שכל המידע מהימן סביר להניח כי חודש מרץ יהיה גם מועד ההשקה הרשמית בישראל, בדומה למועד ההשקה של מכשירי ה- S9 בשנה שעברה. מצפים לזה בקוצר רוח, או שהמחירים גבוהים הרבה יותר מדי מבחינתכם? ספרו בתגובות.


תגיות

5 תגובות

  1. אני כבר מזיל ריר מלשמוע את הנתונים.
   מה גודל מסך צפוי? הבנתי ש-"6.6?

  2. בעוד 3 שנים המכשיר הזה לא יהיה שווה הרבה כי האפליקציות המעודכנות יכבידו עליו עד מאוד.

 1. המטרה היא לשבור את שיאי המפרט או שיא המחיר למכשיר?? זה מגוחך. אולי אפשר לשים גם GTX1060 בעלות של $5000, אז מה? המטרה היא יותר פונקציונליות [שרלוונטית למכשיר יד] בפחות מחיר. הייתי משקיע בחיי סוללה מאשר בדברים אחרים, בשלב הזה. ו-12GB על סמארטפון… אוקיי… אם ישנה תועלת ביצועים מ12GB, ניהול הזכרון ממש שבור במערכת ההפעלה [שיש לזכור – לא מערכת הפעלה שולחנית!] הזאת.

 2. למרות מחיר, טכנולוגיה ומפרט המכשיר יקבל עדכון של אנדרואיד באיחור של חצי שנה לפחות.

  אני בעלים של נוט 9 ועדיין לא קיבלתי עדכון לאנדרואיד 9.0.

  אפילו מכשיר סיני ב-200 דולר מגיע עם הגרסה הכי אחרונה של אנדרואיד מהקוספא.

  חברה ביזיון ואני מאוד מקווה שהמכשיר יכשל במכירות כמו S9 והם יבינו שהגיע הזמן לעשות בדק בית רציני.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close