גלקסי, מאחוריך: סוני תשיק סמארטפון עם מסך אולטרה-רחב ומסגרת מינימלית • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

גלקסי, מאחוריך: סוני תשיק סמארטפון עם מסך אולטרה-רחב ומסגרת מינימלית

דיווח חדש מצהיר כי היצרנית היפנית עתידה להצטרף לטרנד החם החדש של שוק המובייל, בהתבסס על יחידת תצוגה חדשה ומתקדמת של חברת JDI

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לפני כמה שבועות הכריזה יצרנית אמצעי התצוגה הגדולה על המוצר החדש והמרשים שלה – מסך LCD בטכנולוגיית LTPS שמצטרף אל הצעקה האחרונה בשוק המובייל ומאמץ מימדים אולטרה-רחבים (או אולטרה-גבוהים במקרה הזה), עם יחס רוחב-גובה של 18:9 וגם שוליים צרים עד מאוד, כמעט בלתי קיימים, מכל ארבעת צדדיו. הכל במוצר אחד עם גודל אלכסוני של 6 אינץ׳, רזולוציית 2,160×1,080 והבטחה לעלות שתהיה תחרותית ותסייע ליותר מכשירים ויותר יצרניות להנות מהדור החדש והמרשים הזה של מסכים שמאכלסים אחוז מקסימלי ממימדי המוצר הכוללים.

ההכרזה הזו יצרה כמעט אוטומטית הערכה מתבקשת על כך שחברת סוני עשויה להיות אחת מהראשונות שתעשה בו שימוש מסחרי, בשל היותה לקוחה מוכרת של התאגיד ואף חלק מרכזי בו בעבר – משום שמדובר למעשה בגוף שנוצר ביוזמת ממשלת יפן ומאחד תחתיו את חטיבות ייצור אמצעי התצוגה של סוני, והיטאצ'י.

זה פאנל התצוגה שיככב במכשיר המוביל החדש מבית סוני? בקרוב נגלה

דיווח טרי שמגיע מהרשת החברתית הסינית Weibo מחזק את הנבואות ומצהיר כי סוני מתכננת להשיק סמארטפון דגל חדש ואולטרה רחב בקרוב – במסגרת תערוכת ה-IFA בגרמניה בעוד כחודשיים מהיום. מכשיר שינסה להתחרות, כך נשמע, בצמד ה-Galaxy S8, ב-LG G6 ואולי גם בדגמי ה- 8 שלכאורה יאמצו חדשנית דומה.

חברת JDI כבר הציגה פאנלים עם שוליים צרים במיוחד בעבר, אך יתכן שהתקדים שיצרה והמימדים המוארכים בדגם החדש יהיו הסיבה הנכונה להבטיח שהמסך הטרי אכן משולב בתוך מוצר בעל מימדים מינימליים סביבו

אין לנו מידע נוסף אודות המכשיר העתידי הזה של סוני, אך עצם ההכרזה על כך שיהיה זה מכשיר דגל גורמת לנו לנחש שיהיו בו ה- 835, לפחות 64 ג׳יגה-בייט של מהיר ולפחות 4 ג׳יגה-בייט של דינאמי, סטריאופוניים, הגנה בפני מים ואבק ומצלמה מדור ה-IMX400 העדכני ביותר (בהתאם למה שכבר קיבלנו מהחברה בתחילת שנת 2017) – כשסימן השאלה המרכזי נוגע לעיצוב החיצוני, שעשוי לעבור מהפך רציני אחרי כמה שנים טובות ואחידות בעקבות השימוש במסך הייחודי.

כבר השיקה מספר מכשירים עם שוליים צרים ביותר משני צדדים – אך מה בנוגע לשוליים צרים מכל ארבעת הצדדים? זה בהחלט נשמע לנו כמו השלב המתבקש הבא

אילו מאפיינים אתם הייתם רוצים לראות במוצר דגל חדש של סוני? זה הזמן להביע את דעתכם.


תגיות

5 תגובות

  1. מסגרת מינימלית? סוני הם בינתיים המומחים במסגרות מיותרות להחריד וביחס מסך-מכשיר מעליב ממש… נחיה ונראה

  2. המסגרת המינימלית והEDGE אלה הדברים הכי מטומטמים שיש בשוק הסמארטפונים. הסיבה היא שקשה להחזיק את הפלאפון מבלי כל הזמן ללחוץ בטעות על דברים.

    1. פחות מחרידים מהשוליים המינימליים של הגאלקסי הם השוליים של סוני
      צריך למצוא איזון בין השתיים.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close