אמאזון מטילה פצצה: משלוחים חינם לישראל, לזמן מוגבל • HWzone
גאדגטיםבית חכם ו-IoTמבצעים מרחבי הרשת

אמאזון מטילה פצצה: משלוחים חינם לישראל, לזמן מוגבל

יום רווקים בסין? חדשות ישנות. מצליחה להקפיץ את סף ההתלהבות של חובבי הקניות לרמה חדשה עם משלה שכולל משלוחים חינם לארץ כמעט עבור כל המוצרים ברכישה בסכום של מעל 49 דולר

היו שמועות ברשת אודות מהלך אפשרי מחברת אמאזון שינסה לגרום לצרכנים לשכוח ממבצעי יום הרווקים הסיני – אבל ספק אם מישהו יכל לחזות את הטירוף הזה. הגרסה האמריקאית של החנות המקוונת העצומה יצאה במבצע חסר תקדים עם הצעות למשלוח חינמי עבור רוב המוצרים שמשווקים בידיה או שהלוגיסטיקה שלהם מטופלת באמצעותה (Fulfilled by Amazon), אפילו ללא צורך במינוי Prime בתשלום – כל שנדרש הוא לבצע רכישה בסכום של 49 דולר ומעלה, כאשר בעמוד של כל מוצר יהיה כתוב בפירוש האם הוא נכלל במיזם המשלוחים החינמיים או שלא.

סכום בסיס של 50 דולר עבור משלוח חינם יוצר רף מעניין במיוחד של מוצרים במחיר שבין 50 דולר ל-75 דולר – שאותם ניתן לקבל כעת למעשה גם ללא תוספת מע"מ וגם ללא עלות משלוח שעומדת ברוב המקרים על 7 דולר בתור מינימום. במילים אחרות – זה הזמן להתחיל להעמיס.

זה בהחלט לא היה צפוי

אין התייחסות רשמית למבצע המלהיב הזה בתור התשובה של למבצעי יום הרווקים בחנויות הסיניות המקוונות (ולא רק אצלן), אך קשה להאמין כי זה צירוף מקרים תמים – ונראה כי המשימה אכן הושלמה בהצלחה, משום שהרשת הישראלית עזבה לרגע את המיקוד במבצעים מהמזרח והחלה להישטף בדיווחים אודות מוצרים שהופכים למשתלמים באופן קיצוני לרכישה מהענקית של ג'ף בזוס.

לא צריך להסתבך עם קודים או קופונים – פשוט מוסיפים את המוצרים לסל הקניות כרגיל ורואים את ההנחה הסופית רגע לפני הרכישה

ראוי לשים לב כי מוצרים כבדים במיוחד, בהם עלויות המשלוח עשויות להגיע לעשרות רבות ואף מאות דולרים, עדיין לא זמינים ברובם במסגרת המבצע – שואבי אבק, מסכי מחשב, מחשבים שולחניים וכדומה עדיין ידרשו תשלום מלא של מע"מ ומשלוח, אם כי באותה נשימה גם מוצרים כבדים כמו כרטיסי מסך, ספקי כוח, גופי ומחשבים נכללים במיזם, ויכולים לזכות אתכם בהוזלה של 20 דולר או אפילו 30 דולר מהמחיר המקורי שלהם.

עמוד ההסבר על ההצעה החדשה לא מציין תאריך סיום עבורה, אם כי מנסיון העבר קשה להאמין שזה מצב שעתיד להישמר לזמן רב – בעבר הצעות משלוח חינמיות מאמאזון מעל סכום מסויים "שרדו" מספר ימים לפני שנעלמו לפתע וללא אזהרה מוקדמת, בדיוק כפי שהופיעו תחילה.

יש אותיות קטנות למבצע – אך נראה כי אין מגבלה למספר המימושים של הזכאות לכל משתמש רשום. ניתן לבצע הזמנות שונות וליהנות בכל פעם ממשלוח ללא עלות

בונוס נוסף שמגיע אלינו בהפתעה מאמאזון – אפשרות לתרגום ממשק הפלטפורמה במלואו לעברית, הן בגלישה דרך הדפדפן והן באפליקציה הייעודית, לטובת כל אותם צרכנים שסולדים מהשפה האנגלית מסיבה זו או אחרת.

מצאתם את הדיל האולטימטיבי החדש תודות לאפשרות המשלוח החינמית הזמנית? בואו לשתף עם כולם בתגובות!

תגיות

3 תגובות

  1. עוד כמה דברים משתלמים שמצאתי:
    סאונדברים – אפשר לחסוך $60-$80 דמי משלוח (כמובן שלא כולם אפשר להזמין)
    אבקת חלבון – $30 – $40 דמי משלוח
    בטריות – דמי משלוח פי 2-3 מהעלות.

    מוזמנים להוסיף עוד דברים שמצאתם שמשתלם לקנות עם משלוח חינמי…

  2. מאיפה מצאתם שהמצבע ליומיים בלבד, אני לא מוצא את זה בשום מקום.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close