אכזבה לממתינים: Redmi Note 7 Pro לא יזכה לתפוצה בינלאומית?

אחד מדגמי הביניים העוצמתיים והמשתלמים ביותר של עשוי להישאר בלעדי לשוק ההודי והסיני

כבר ביום ההכרזה על דגם ה-Redmi Note 7 קיבלנו הבטחה לכך שגרסה משוכללת יותר נמצאת בהכנה, ואכן בתחילת החודש הנוכחי ראינו את ה-Redmi Note 7 Pro מוצג במסגרת אירוע של החברה בהודו – שוק צומח חשוב בו התברגה בהצלחה בתור אחת מהמובילות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בהתבסס על נסיון העבר שלנו, הערכה סבירה הייתה לצפות להשקה בינלאומית רשמית של דגם ה-Pro בתוך מספר חודשים – אך עתה אנחנו פוגשים בהצהרה מטעם נציג של בתאילנד לפיה אין תוכניות כאלה הפעם: ה-Redmi Note 7 Pro יהיה זמין רק בשוק ההודי ובשוק הסיני הביתי של היצרנית.

לא רכשתם את ה-Redmi Note 7 משום שהעדפתם להמתין לאחיו המשופר? יתכן שזה לא משהו שיקרה בקרוב, או אפילו אי-פעם

מדובר בהתפתחות בלתי צפויה עבור צרכנים ישראלים שקיוו לקבל את כח העיבוד הנאה של ה- 675 במחיר הכי נמוך בשוק, אם כי קיים סיכוי לכך שיבואנים בלתי רשמיים ירימו את הכפפה וישווקו בארץ את גרסאות המזרח הרחוק – ללא גרסה בינלאומית רשמית של הממשק אלא בגרסה סינית או הודית ייעודית שעברה תרגום והתאמה.

בנוסף, ראוי לציין כי בשנה שעברה ראינו דיווחים מאכזבים דומים על כך ששיאומי כלל לא מתכננת להשיק דגם Redmi Note 6 Pro – כמה שבועות בלבד לפני שהמכשיר הזה בדיוק הושק, בדרכו להפוך לאחד הפופולריים ביותר בשוק המקומי שלנו. למרות המידע הנוכחי שיש לנו בידיים – אולי לא כדאי לאבד תקווה כל כך מהר.

כבר קיבלנו הצהרות והתנהלות מנוגדת משיאומי בעבר, כמו במקרה של מכשיר ה- הראשון וה-Redmi Note 6 – אז כדאי להמשיך ולעקוב אחר ההתפתחויות בכל זאת

מכשיר חכם נוסף שכן אמור להגיע לישראל ושאר העולם בקרוב הוא ה-Mi 9 SE, הגרסה המוזלת של ספינת הדגל הראשונה לשנת 2019 שכולל מסך Super AMOLED קומפקטי יחסית של 5.97 אינץ', 712 עדכני ויעיל, זכרון דינאמי של 6GB, נפח של 64GB או 128GB, מערך צילום אחורי משולש וסוללת 3,070mAh עם תמיכה בטעינת 18 וואט מהירה.

הגרסה המוקטנת והקלה על הכיס (גם במחיר וגם במשקל) של ה-Mi 9 תנחת בקרוב בישראל?

מחירו של דגם זה בסין מתחיל במעט פחות מ-300 דולר, כך שניתן לקוות למחיר התחלתי של פחות מ-1,500 שקלים גם בייבוא רשמי כאן בארץ, לאחר תוספת המע"מ המתבקשת. לא ממש תחליף ל-Redmi Note 7 Pro – אבל הצעה מעניינת נוספת שתוכל להעשיר את התחרות בגזרת הביניים.