אין רגע דל: ה-Redmi Note 6 וה-Redmi Note 6 Pro נצפו לראשונה (עודכן)

עדכון: מידע חדש שמגיע אלינו מהודו מצביע על כך שדגם ה-Redmi Note 6 Pro החדש יציע לצרכנים את שבב ה-Snapdragon 660 המתומן. זה אולי לא Snapdragon 670 כפי שקיווינו, אך זו גם בחירה טובה שתוכל להוות צעד קדימה לעומת מה שקיים בסדרת ה-Redmi כיום.

היתכן שזה אומר שדגם ה-Note 6 הסטנדרטי יכיל את ה-Snapdragon 636 של ה-Redmi Note 5 Pro – אך במחיר נמוך יותר? המשיכו לעקוב אחרינו לקבלת כל הפרטים.

הכתבה המקורית: מבולבלים מההיצע הקיים? היכונו לבואם של עוד דגמי ביניים מסקרנים וכנראה גם משתלמים מאוד

בין ה-Redmi Note 5 Pro ל-Mi A2 ובין ה-Mi Max 2 ל-Redmi S2 – אין וויכוח כי לחברת שיאומי יש כבר היום היצע עשיר מאוד של סמארטפונים במחירים קורצים שבין 500 ל-1200 שקלים חדשים, אבל האם זה אומר שביצרנית מתפנים לנוח על זרי הדפנה? ממש לא.

יתכן שבקרוב נזכה לראות לכל הפחות צמד דגמים חדשים נוספים תחת השם Redmi Note 6, אשר תועדו במסמכים של ארגוני התקינה FCC, NCC ו-ECC מטאיוואן, ארצות הברית ורוסיה בהתאמה – וכנראה נמצאים בדרך הבטוחה להשקה רשמית, אף על פי שכרגע עוד אין בידינו שום פרטים טכניים אודותיהם פרט לעובדה שיבוססו על ממשק ה-MIUI 9 המוכר.

עדויות עדכניות מכמה גופי תקיפה שונים ברחבי הגלובוס לא משאירים המון מקום לספקות וספקולציות

ראוי לציין כי רק לפני כמה חודשים קיבלנו בשוק המקומי את ה-Redmi 5, ה-Redmi 6 וגם ה-Redmi Note 5 (שמהווה עבור רבים את המוצר הכי משתלם שניתן להשיג כיום בחנויות), ובמצב כזה קשה מאוד לדמיין את הנישה בה יצליחו דגמים חדשים דומים למצוא הצלחה – אך עם זאת קשה מאוד להתווכח עם ההצלחה המסחרית המתמשכת של שיאומי בעידן הזה, שמוכיחה כי היא עושה משהו (או הרבה יותר ממשהו) נכון.

האם שיאומי באמת תצליח לשפר את אחד הדגמים הכי משתלמים שלה אי פעם, שהושק רשמית רק לפני חודשים ספורים? בקרוב התשובות

נמשיך לעקוב בעניין, ונקווה לראות כאן התקדמות ממשית כלשהי ולא רק שינוי אדרת עבור מפרט שכבר נמכר הלכה למעשה – מישהו אמר הופעת בכורה לשבב Snapdragon 670 הטרי והיעיל במשפחת ה-Redmi? לא יזיק לחלום קצת. אולי מאפיינים אתם הייתם רוצים לראות ב-Redmi Note 6 ואחיו? בואו לשתף בתגובות.