אחד ממכשירי ה-Snapdragon 845 הזולים ביותר מגיע אל החנויות • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

אחד ממכשירי ה-Snapdragon 845 הזולים ביותר מגיע אל החנויות

ה- 5z הטרי ינסה להחזיר את לעניינים בעזרת יחס עלות-תועלת מפתיע

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אנחנו עדיין לא יודעים האם זה יצליח לה, אך אין ספק כי אסוס משקיעה מאמצים גדולים השנה בכדי לנסות ולחזור לעמדת צמיחה בשוק הסמארטפונים, על אף כל האתגרים הגדולים שבכך – גם עם ה-ROG Phone המטורף והבלתי רגיל, וגם עם ה- 5z שעומד לנחות בחנויות בימים הקרובים.

ליצור מכשיר חכם מוביל שידע להתחרות במחירים התחרותיים באופן קיצוני שאותם מציעה שיאומי (Xiaomi), היצרנית הרביעית בגדולה בתחום נכון להיום, זו משימה לא קלה בכלל – אך זה מה שלקחה על עצמה החברה הטאיוואנית שמוכרת בעיקר מעולם החומרה ועולם המחשבים עם ספינת הדגל הראשונה שלה לשנה הנוכחית שנחשפה בתערוכת MWC בחודש פברואר. ה-Zenfone 5z כולל מסך IPS מוארך של 6.2 אינץ', Snapdragon 845 מוביל מבית , זכרון דינאמי של 6 ג'יגה-בייט או 8 ג'יגה-בייט, נפח מהיר של 64 ג'יגה-בייט או 256 ג'יגה-בייט, מערך צילום ראשי כפול ועוד – הכל במחיר שדומה יותר להגדרה של מוצר ביניים אצל רוב השחקניות האחרות.

גב זוהר ובוהק, מגרעת במסך – ויש אפילו חיבור 3.5 מילימטר קלאסי לאוזניות

עתה, לאחר כמה חודשי שתיקה, ה-Zenfone 5z המסקרן נוחת בחנויות המקוונות הרשמיות של אסוס במספר מדינות באירופה, ביניהן צרפת ואיטליה, וגם ביפן, כנראה בתור צעד ראשון לפני התרחבות בינלאומית לעוד שווקים ומדינות. המחיר עומד של 500 יורו לדגם הבסיס עם 6 ג'יגה-בייט של RAM ו-64 ג'יגה-בייט של אחסון ניתן להרחבה, ו-600 יורו תחרותיים אף יותר לגרסה עם 8 ג'יגה-בייט של זכרון דינאמי ו-256 ג'יגה-בייט לאחסון מובנה – כאשר נראה כי בצרפת הדיל הפך למרשים עוד יותר עם הצעה להחזר של 50 יורו על רכישת כל אחד מהדגמים.

עדיין לא בישראל, אך עצם ההשקה במקום כלשהו בגלובוס היא מעודדת, ארבעה חודשים שלמים אחרי ששמענו עליו בפעם הראשונה

אנחנו עדיין לא יודעים מה הם הסיכויים לראות את ה-Zenfone החדש הזה בישראל, בהתחשב בנוכחות הבלתי קיימת כמעט של כל הגלגולים הקודמים מאז ה-Zenfone 2 – אך אנחנו בהחלט נחזיק לכך אצבעות, וממש לא נתנגד לפגוש בעוד מוצר מבוסס 845 שניתן לרכישה ב-2,500 שקלים חדשים או פחות לצד ה-Mi Mix 2s וה- 6. מה דעתכם? בואו לדבר על זה בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close