אותו הדבר, אבל טוב יותר: סמארטפון ה-Redmi Note 8T בתיעוד ראשון • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

אותו הדבר, אבל טוב יותר: סמארטפון ה-Redmi Note 8T בתיעוד ראשון

כן, לשיאומי יש עוד דגם ביניים משתלם להציע לנו – עם מובנה בתור החידוש העיקרי

במשך שנים,התרגלנו לראות את דגמי מותג ה-Redmi של (Xiaomi) מגיעים לחנויות ללא שבבי (ר"ת Near-Field Communication) – אותם רכיבי שמאפשרים ביצוע תשלומים באמצעות המכשיר החכם ללא ארנק או כרטיס אשראי (לפחות במקומות בהם קיימת תמיכה בכל), העברת מידע בהצמדה קצרה אל מכשירים שונים וגם טעינה עצמאית של כרטיס הרב-קו עבור נסיעות בתחבורה ציבורית.

לשמחתנו, ה-Redmi Note 8 Pro שינה עיצוב וגם הביא איתו את התמיכה המיוחלת ב- בפעם הראשונה לסדרה – ואתה נראה שגם אחיו המודל ישודרג עם היכולת, במסגרת דגם מעודכן במעט שיענה לשם Redmi Note 8T.

שבב הוא שיפור חשוב בהחלט עבור ה-Redmi Note 8, אשר צובר פופולריות בשוק הישראלי בקצב מהיר – אבל האם זו סיבה מוצדקת להשקת גרסה חדשה נוספת? או שיש כאן עוד שדרוגים שטרם נחשפו?

תמונות ראשונות ברשת מציגות לנו את ה-Redmi Note 8T העתידי במארז הרשמי שלו, כולל מדבקת הפלסטיק המוכרת על גבי המסך שמאשרת כי מדובר במכשיר עם מערך צילום אחורי מרובע הכולל חיישן 48 מגה-פיקסל ראשי, סוללת 4,000mAh עם טעינת 18 וואט מהירה, מסך 6.3 אינץ' עם חיפוי Gorilla Glass 5 מעליו (וגם מהצד האחורי) – הכל כמו ב-Redmi Note 8, כולל העיצוב החיצוני ודיווח על שימוש בשבב Snapdragon 665 מתומן. ההבדל הוא בתוספת של , כפי שמסגירה אותה מדבקה מדוברת.

לא ידוע לנו האם יש לדגם זה עוד הפתעות ויתרונות על פני אחיו התאום שהוצג רק לפני כמה שבועות, אבל על פי מקור ההדלפה, מחירו המומלץ במדינות אירופה עתיד לעמוד על 200 יורו לגרסה עם 64GB לאחסון ו-4GB של דינאמי.

גם המארז הרשמי נחשף – ללא שוני נראה לעין מה-Redmi Note 8 אשר צובר תאוצה במהירות בפופולריות שלו בארץ

יתכן שה-Redmi Note 8T יהיה מוגבל בהשקתו למדינות מסויימות, בהן לתמיכה בתקשורת משמעות גדולה – ואם זה אכן יהיה המצב, אנחנו נחזיק אצבעות לכך שנראה אותו גם בישראל, ובמחיר קרוב ככל האפשר לזה (התחרותי מאוד) של ה-Redmi Note 8 הרגיל.

תגיות
Back to top button
Close
Close