אוזניות Plantronics 780 בביקורת - נוחות ואיכות בהישג יד • HWzone
ציוד הקפיגאדגטים

אוזניות Plantronics 780 בביקורת – נוחות ואיכות בהישג יד

עיצוב ונוחות שימוש

סט האוזניות מגיע בעיצוב שחור-אדום בשילוב של גימור מט וגימור האוזניות עצמן בעלות מבנה מרובע למדי, תכונה אשר מאפיינת את רוב האוזניות של Plantronics, אך לטעמנו נראית לא אסתטית במיוחד. האוזניה השמאלית מכילה את כפתורי השליטה וכבל ה-, כמו כן את המיקרופון.
פנים האוזניות עשוי בד, בציפוי רצועה דקה של חומר דמוי עור. בחירת החומרים והעיצוב מוצלחת, שכן, ממרחק האוזניות נראות יוקרתיות ומסיביות על גבי שולחן העבודה שלנו, אם כי דבר אחד שהפריע לעין הוא חיבור האוזניות עצמן לקשת שנראה דקיק ועדין מאוד, למרות היותו עשוי ממתכת.

כמו כן, הכבל מועבר באופן חשוף, בשונה ממרבית האוזניות שיצא לנו להתקל בהן.

לצערנו, האכזבה שלנו מאיכות הבניה של האריזה ממשיכה גם לאוזניות עצמן, כאשר ממגע ראשוני התחושה שנוצרת היא כי מדובר באוזניות זולות ושבריריות. הפלסטיקה פשוטה, וחיבור האוזניה עצמה לקשת נראה פגיע מאוד. עם זאת, האוזניות עצמן עשויות פלסטיק קשיח, כמו הקשת. הכפתורים בנויים היטב, כמו כן חיבור ה- וציר המיקרופון. אנו מסכמים את חלק זה של הביקורת ברגשות מעורבים, נראה כי ה-GameCom 780 לא "אפויות עד הסוף".
נוחות
 
מהרגע הראשון שלבשנו את הסט, כל החששות שהיו לנו קודם לכן התפוגגו: ה-GameCom 780 החזיקו היטב ולא לחצו יותר מדי. ההתאמה של האוזניות לראש המשתמש הינה קלה ומוצלחת מאוד למגוון רחב של אפשרויות. האוזניות הרגישו לנו נוחות מאוד, אם כי משקלן היה מורגש אך לא במידה שהפריעה לנו. הבד אשר מכסה את פנים האוזניה נעים למגע, אם כי הינו מחמם לא מעט את האזניים וגורם להזעה.
בשימוש השוטף של האוזניות לא נתקלנו כלל בקשיים, הן לא לחצו על האוזניים והיה ניתן להשתמש בהן לאורך זמן. אטימות האוזניות נמוכה יחסית, אם כי מספקת למשתמש הממוצע ובהחלט מבודדת רעשים חיצוניים בצורה טובה.
 
הגישה לכפתור ה-Dolby היתה נוחה, אך מתג ההשתקה וכפתור הווליום דרשו מעט התרגלות עקב מיקומם. כמו כן, אופן השליטה שלו ששולט על הווליום במערכת ההפעלה ולא באוזניות עצמן מעט הפריע לנו, במיוחד עקב זמן תגובה של כשניה בין הלחיצה לבין שינוי הווליום. המיקרופון אשר נמצא בתחתית ממוקם היטב והציר שלו זז בצורה חלקה והדוקה, כמו כן עיצוב המיקרופון לשינוי עקב היותו גמיש.
 
באופן כללי, אנו מרוצים עד כה, ונראה כי החששות שלנו בנוגע לאיכות הבניה אינן משמעותיות בכל הנוגע לשימוש השוטף, אך האם הביצועים יוכיחו לנו אחרת?
 

העמוד הקודם 1 2 3 4 5העמוד הבא
תגיות

3 תגובות

 1. איזה אוזניות הכי משתלמות לגיימינג?
  אני בדיוק לפני קניית אוזניות שישמשו אותי לרוב בגיימינג. בתקציב של 400 שקל (פלוס מינוס) איזה אוזניות משתלמות ביותר?

 2. אוזניות נהדרות
  לא יודע מה איתכם אני ממש מסתדר איתן והם ממש טובות לדעתי… איכות הבניה טובה מאוד, לא ברור מה מפריע לכם.. הכבל שיוצא החוצה לא מפריע ולא "מאיים" להתפס באיזה משהו והוא במיקום הנכון וזה חלק מהעיצוב של האוזניות.
  לא שמתי לב אם רשמתם על זה אבל האוזניות מסתובבות ב 90 מעלות ככה שאפשר לשים אותם על ווליום יותר גבוהה ולשים אותם עם הכתפיים וככה לשמוע דברים, גם נוח האמת.
  מה שכן הם באמת קצת מחממות אבל אם יש מאוורר או מזגן אז זה ממש לא מורגש

 3. עכשיו בבאג ב250 שח
  קניתי והופתעתי לטובה. גם בסקייפ, גם במוסיקה וגם במשחקים.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close