שדרוג כאן ועכשיו: מוצרי הגיימינג של HyperX בהנחות גדולות באמאזון

מותג הגיימינג הפופולרי של חברת קינגסטון זוכה למקום של כבוד באיזור הדילים של ענקית הקמעונאות – וזו ההזדמנות שלכם להרוויח

מוצרי הגיימינג והציוד ההיקפי של HyperX מוצעים בישראל במחירים תחרותיים למדי, שברוב ימות השנה דומים ואפילו עדיפים על פני מחירים שניתן למצוא בחנויות מחוץ למדינה. עם זאת, לפעמים המצב מתהפך והדילים המקוונים הופכים למלהיבים במיוחד – כפי שמתנדבת להדגים לנו ממש עכשיו אמאזון ארצות הברית.

אוזניות גיימינג חוטיות עדכניות מדגם Cloud Stinger S, הכוללות תמיכה באודיו סראונד 7.1 ערוצים, מוצעות במחיר בסיס של 49.99 דולר ומחיר סופי של 67.97 דולר ביחד עם המשלוח, שהם 225 שקלים לערך – מחיר דומה לדגם ה-Cloud Stinger הסטנדרטי עם סאונד סטריאו אשר זמין בשוק המקומי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

גרסה משופרת לדגם פופולרי – במחיר הכי נמוך עד עכשיו

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

מקלדת גיימינג פשוטה מבוססת מערך ממברנות (ולא מנגנונים מכאניים, למען הסר ספק) מדגם Alloy Core RGB, עם הארה צבעונית מובנית ודגש על פעולה שקטה ככל הניתן – זמינה במחיר סופי של 61.95 דולר כולל משלוח עד הבית, או 205 שקלים לערך. בארץ? תשלמו 260 שקלים ומעלה בעבור אותו דגם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

לא רוצים להשקיע הון עתק על מקלדת גיימינג חדשה? הנה ההזדמנות שלכם

עכבר גיימינג חוטי מדגם Pulsefire Raid עם הארה צבעונית מובנית, חיישן Pixart 3389 אופטי פופולרי, 11 כפתורים שונים שניתנים להתאמה ועוד – נמכר בעבור 56.11 דולר כולל משלוח, כלומר פחות מ-190 שקלים בזמן שהמחיר הכי נמוך בארץ עומד על כ-240 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מתכננים רכישה ונותרו לכם פער עד לרף פטור המע"מ הישראלי? במידה ויש לכם גם קונסולת Switch של נינטנדו תוכלו לנצל את המאורע ולסדר לעצמכם עמדת טעינה מרובעת עבור בקרי ה-Joy-Con במחיר בסיס של 14.99 דולר בלבד. אם תרצו לרכוש בנפרד תזדקקו להוסיף 12.58 דולר בעבור המשלוח – אם תרכשו יחד עם עוד פריטים מחיר המשלוח יתחלק בין כולם ויהפוך את העסק לקורץ הרבה יותר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

עדכון: הדולר לא מפסיק את הירידה בערכו והמבצעים מ-HyperX יהיו כאן לעוד שלושה ימים לערך – אז הנחה כמה הצעות משלימות שיוכלו לקלוע אל הטעם והצרכים שלכם.

מקלדת גיימינג מכאנית בגודל מלא מדגם Alloy Elite 2, עם מנגנונים לינאריים מדגם HyperX Red (שדומים במאפיינים למנגנונים האדומים של Cherry, אך נהנים מזמן פעולה חזוי ארוך משמעותית של 80 מיליון לחיצות) והארת RGB מובנית – יכולה להיות שלכם בתמורה ל-158.66 דולר יחד עם מע"מ ודמי משלוח, כלומר 525 שקלים לערך לעומת מחיר מומלץ רגיל שגבוה ב-100 שקלים לפחות באמאזון.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

אחת מהמקלדות הכי מתקדמות ומפוארות בארסנל של קינגסטון ו-HyperX – שאינה נמכרת בארץ בשלב זה

עכבר גיימינג חוטי פשוט ואפקטיבי מדגם Pulsefire Core זמין במחיר בסיס של 24.99 דולר בלבד – מוצר נהדר לשילוב ברכישה עם עוד כמה מוצרים בעלות כוללת של מתחת ל-75 דולר, כך שמחירו המעשי יחד עם דמי המשלוח המתחלקים בין כולם יעמוד על כ-100 שקלים ואף פחות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מחפשים מוצרים לשילוב ברכישה עם העכבר או המקלדת שלכם? נוכל להמליץ גם על משטחי העבודה של HyperX, עם דגם Fury S Speed Edition בגודל 400×450 מילימטרים שנושא תג מחיר בסיסי של 14.99 דולר ודגם אקסטרה לארג' של 900×420 מילימטרים במחיר של 19.99 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon