ריכוז מבצעי Amazon Prime Day 2020: עומס יתר של זכרונות DDR4 איכותיים

מהרו לנצל הזדמנויות שעוד לא נתקלנו בהם בעבר: זכרונות מהירים במיוחד במחירים נטולי מע"מ, זכרונות ממותגים מפורסמים עם הארה מובנית במחירים משתלמים מאוד ועוד

השעון מתקתק וכמות הדילים הזמינים היא אדירה – אחרי שחלקנו אתכם ממיטב הדילים עבור כונני אחסון שונים, מוצרי גיימינג וציוד היקפי מגיע התור של רכיב חשוב נוסף בכל מערכת מחשב מודרנית: הזכרונות הדינאמיים, ובפרט אלו בתקן DDR4 שהפך כמובן לבחירה המרכזית בעולם ה-PC. שופינג נעים!

שימו לב, קיים באג אשר מביא לחישוב מופרז בתשלום מראש עבור מע"מ בחלק מהמוצרים של אמאזון – את הבעיה ניתן לעקוף על ידי תוספת מוצר נוסף זול ככל הניתן אל סל הקניות (הנה כמה הצעות בעלות של מתחת לדולר אחד). אם המחיר שמתקבל אצלכם בקופה גבוה יותר מזה המוצג בפסקאות הקרובות, נסו לשלב בהזמנה מוצר בסיסי ולבחון האם העלות משתפרת באורח פלא.

מארז עם צמד מודולים מהסדרה אשר מככבת במבצעים באמאזון לעתים קרובות במיוחד, ה-Vengeance LPX של Corsair, בנפח 16GB כולל (נפח של 8GB לכל מודול), במהירות בדוקה גבוהה של 3,600MHz ועם תזמוני CL18 סבירים – בעלות בסיס של 62.99 דולר בלבד שמגיעה ל-72.86 דולר ביחד עם משלוח לארץ, פחות מ-250 שקלים, כאשר אין צורך במינוי Amazon Prime פעיל בכדי ליהנות מההצעה בתור בונוס.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

זכרונות Vengeance RGB Pro נאים ומתקדמים בנפח 16GB כולל (נפח 8GB לכל מודול במארז), עם מהירות בדוקה של 3,200MHz, תזמוני CL16 והארת RGB מובנית בולטת שמותאמת לסנכרון מול מערכות ההארה של אסוס, MSI ו-Gigabyte – זמינים בפעם הראשונה במחיר נטול מע"מ של 74.99 דולר בדיוק, או 85.39 דולר כולל משלוח עד הבית שהם פחות מ-295 שקלים. אם אתם מעוניינים בשם עם מוניטין חיובי וגם עיצוב שיבלוט בכל מארז, כנראה שהגעתם אל המקום הנכון.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כגשכגד

הכל על ה-Prime Day של  לשנת 2020 במקום אחד:

אלו הם ככל הנראה הזכרונות המהירים ביותר שתוכלו לקבל במחיר ללא מע"מ – צמד מודולים בנפח 16GB כולל מסדרת Viper Steel של חברת Patriot, עם מעטפת מתכתית ייחודית ומהירות בדוקה גבוהה של 3,866MHz תחת תזמוני CL18, מוצעים במחיר בסיס של 71.99 דולר בלבד ובמחיר סופי של 82.39 דולר כולל משלוח ארצה, כלומר פחות מ-285 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

אלו שמעוניינים במהירויות גבוהות אך גם בתזמונים קצרים מעט יותר יוכלו לשקול סט נוסף מסדרת Viper Steel בנפח 16GB כולל, עם מהירות בדוקה של 3,733MHz תחת תזמוני CL17 – בעבור 80.48 דולר שהם 275 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

יחס העלות-תועלת הטוב מכולם ברשימה? צמד מודולים בנפח 16GB כולל מסדרת T-Force Vulcan Z של Team Group עם מהירות בסיסית מאומתת של 3,000MHz ותזמוני CL16 יהיו שלכם בתמורה ל-60.08 דולר כולל משלוח עד הבית. 205 שקלים לערך, עם אפשרות לבחור בין חיפוי בגוון כסוף לחיפוי בגוון אדום לפי ההעדפה האישית שלכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מקסימום נפח דינאמי במינימום מחיר, לאלו שלא זקוקים למהירויות פעולה מובטחות גבוהות במיוחד

לא נשכח גם את אלו שמעוניינים בשדרוג אפקטיבי בתצורת ה-SO-DIMM הקומפקטית שנפוצה במחשבים סלוניים ובניידים – מודול 16GB יחיד מבית המותג Crucial של מיקרון עם מהירות 2,400MHz ותזמוני CL17 נמכר בתמורה ל-55.53 דולר בלבד כולל משלוח, כלומר 190 שקלים שהם עסקה משתלמת באופן בלתי רגיל לנפח הזה, גם אם הביצועים עצמם הם צנועים יחסית.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

הנפח הנדיב ביותר נשמר לסוף – מבצע בלעדי למנויי Prime מאפשר להשתדרג עם מארז של צמד מודולים מסוג SO-DIMM בנפח כולל מלהיב של 64GB (נפח 32GB לכל מודול), עם מהירות מאומתת של 2,666MHz ותזמוני CL19 צנועים, בתמורה ל-227.16 דולר כולל מע"מ ומשלוח לישראל. קצת פחות מ-780 שקלים בסך הכל, ופחות מ-200 שקלים לכל 16GB של זכרון דינאמי ממנו תיהנו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מספר ההצעות הקורצות שזמינות בתחום הזכרונות הדינאמיים בזמן זה הוא גדול במיוחד. השתדלנו לספק לכם מנעד מגוון של הדילים הרלוונטיים ביותר אך סביר בהחלט כי יש עוד הרבה אחרים שלא זכו להיכנס אל הרשימה – זה הזמן שלכם לסייע בהשלמת הפערים עם ההמלצות האישיות שלכם, עבורנו ועבור שאר הגולשים באתר.