מתקרבים לארץ הקודש? כרטיסי המסך של ASRock מגיעים לאירופה והמזרח התיכון (עודכן) • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

מתקרבים לארץ הקודש? כרטיסי המסך של ASRock מגיעים לאירופה והמזרח התיכון (עודכן)

עדכון: ברוכים הבאים למשפחה – ASRock הציגה גם דגמי Radeon RX Vega ראשונים משלה. דגמים אלו מבוססים אמנם על עיצוב הבסיס הנפוץ של , אך אנחנו מקווים לכך שזה רק סיפתח אפשרי להמשך מיוחד ומסקרן יותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הזמינות מתרחבת – וכך גם ההיצע

הכתבה המקורית: על אף ההצהרות הראשוניות, מותג ה-Phantom Gaming של החברה הפופולרית יביא את כרטיסי ה- שלו לשווקים הקרובים אלינו

כניסה של מתחרה חדשה בעלת מוניטין לתחום כרטיסי העיבוד הגראפיים היא לא משהו שרואים בכל יום, ועל כן ההחלטה של הטאיוואנית, לשעבר חלק מאסוס הגדולה, להיכנס אל התחום דווקא בשיא תקופת חוסר הוודאות שלו היוותה בשורה שלא פשוט להתעלם ממנה.

תחילה קיבלנו הצהרות על כך שכרטיסי המסך החדשים, שמבוססים על ליבות ה- RX 570 וה- RX 580 ומשתייכים אל מותג טרי בשם Phantom , יהיו זמינים במזרח הרחוק בלבד, ללא תוכניות או אפילו יכולת חוקית לכאורה להתרחב למדינות המערב – אך לשמחתנו, כעת המצב כבר נראה שונה ואופטימי יותר.

הכרטיסים החדשים מגיעים לאירופה, לאפריקה ולמזרח התיכון – כך שיש סיבה טובה לקוות שגם תהיה חלק מהתרחבות זו

ב- החליטו לשנות את הכיוון הראשוני, ויבצעו התרחבות אל שווקים באירופה ובמזרח התיכון החל מהחודש הנוכחי והלאה – כאשר נראה כי יש סיכוי לא רע לכך שנראה את הדגמים הללו גם בארץ הקודש, בהתחשב בכך שיש כבר נציגות מקומית רשמית של היצרנית עבור מוצרים מקטגוריות אחרות.

ASRock עדיין לא מציעה דגמי RX משלה למכירה, לצערנו – אך אולי גם זה משהו שישתנה ויתפתח בתקופה הקרובה

המבחר הראשוני יכלול ארבעה דגמים שונים, מהם שניים מסוג RX 580 (עם זכרון GDDR5 בנפח 8GB או 4GB) ועוד שניים מסוג RX 570 (עם נפחי זכרונות גראפיים זהים) – ולמרות שטרם ידועים לנו המחירים הצפויים אנו מצהירים כי נקבל בידיים פתוחות כל תחרות נוספת בתחום, בעיקר בגזרת מוצריה של AMD שלהם ייצוג מצומצם יותר בשוק בהשוואה לדומיננטיות הגדולה של המתחרה .


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close