עידן חדש באחסון: Corsair מציגה כונן SSD תומך PCI-Express 4.0

דגם ה-Force MP600 החדש ישתמש בבקר הדור החדש של בכדי לספק מהירויות העברה של עד 5,000 מגה-בייט בשנייה

אחת ההתפתחויות החיוביות ביותר עבור בשנים האחרונות היא החזרת האמון במוצריה מצד יצרניות חומרה אחרות בשוק – מה שמהווה את הבסיס לשיתופי פעולה ומוצרים ממשיים אשר יגיעו בסופו של דבר לידיים שלנו, הלקוחות. את המגמה הזו ניתן לראות גם במבחר המתרחב במהירות של מחשבים שמבוססים על מעבדי , במבחן המרשים של לוחות אם מכל היצרניות המיועדים לפלטפורמות השולחנות של החברה – ועתה גם בהשגת מוצרים ראשונים תומכי תקן 4.0 שיהיה בלעדי בגלגול הקרוב רק למוצרי המחנה האדום, בזמן שבאינטל העדיפו להמתין עוד מעט עם מהלכי האימוץ.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חברת מתכננת להיות בין הראשונות בעולם להציע תמיכה בעורקים התקשורת של הדור החדש, זאת באמצעות כונני ה-Force MP600 שלה שינסו להמשיך את המומנטום החיובי מאוד אותו צברה החברה בתחום עם דגמי ה-MP510 הנהדרים שלה.

גופי שנועדו להבטיח מירביים לאורך זמן בטמפרטורות תקינות הופכים לנפוצים יותר ויותר בשוק

אנחנו עדיין לא יודעים באילו נפחים ובהתבסס על איזה סוג שבבי יוצעו דגמי ה-MP600, בהשקתם הצפויה במקביל למעבדי ה- הראשונים של הדור השלישי ב-7 ביולי 2019 – אך אנחנו כן יודעים שהדגמים אלו יבוססו על בקר ופלטפורמת ה-E16 החדשנית של חברת , עם מהירויות קריאה רציפות של עד 4,950 מגהבייט בשנייה ומהירויות כתיבה רציפות של 4,250 מגה-בייט בשנייה, שכמובן מנפצות את תקרת הזכוכית שהייתה מוכרת לנו בתחום עד היום בהתבססות על עורקי 3.0.

אחרי שכונני ה-MP510 הציגו לנו מה הם מסוגלים לעשות – יש לנו עניין מוגבר ביצירותיה של בעולם האחסון

גם המחיר המיועד של דגמי ה-MP600 אינו ידוע, אם כי לא נתפלא לגלות שבהתאם לראשוניות בביצועים המוגדלים יגדל גם תג המחיר המומלץ רשמית. עם זאת, יש סיכוי לא רע לכך שטרנד הכוננים החדשים הזה יתפח במהירות – וכך התחרות תעשה את שלה והמחירים ירדו בזריזות לנקודות שפויות יותר. מה דעתכם על המוצר? בואו לדבר על זה בתגובות.

הביצועים של בקר ה- E16 בהופעות הפומבית הראשונה היו מרשימים – אבל יתכן והתוצר המסחרי הסופי יהיה משוכלל עוד יותר