משתדרגים ל-PCIe 4.0 של סמסונג: מבצעים עדכניים באמאזון

יש לכם כמה שעות לשקול רכישה של כונן האחסון המוביל החדש מהענקית הקוריאנית לשוק הביתי במחיר הכי נמוך עד עתה – וגם להתרשם ממקלדות גיימינג וממחשבים ניידים נאים, באדיבות החנות המקוונת הענקית וערך המטבע האמריקאי שממשיך להיות חלש בהשוואה לשקל

קשה להתעלם מעליות המחירים ההדרגתיות שהחלו לתת אותותיהן ברוב קטגוריות עולם החומרה בתקופה האחרונה, אבל אפילו איתן לפלטפורמה המקוונת של אמאזון יש כמה וכמה הצעות מרשימות שקשה להתחרות בהן – בייחוד אם תהיו החלטיים וזריזים.

מעתה ועד לשעה 10:00 לפי שעון ישראל (יום שישי, ה-29 בינואר) יש לכם הזדמנות לבצע רכישה של כונן ה-980 PRO המשוכלל של סמסונג, עם תמיכה בתקן ה-PCI-Express 4.0 לטובת מהירויות העברה רציפות של עד 6,900 מגה-בייט בשנייה – במחיר סופי של 148 דולר יחד עם מע"מ ומשלוח עד הבית לנפח של 500GB, כלומר 490 שקלים לערך ביחד עם עמלת ההמרה המיועדת מחברת האשראי.

מדובר במחיר שיקר באופן משמעותי מרוב כונני ה-NVMe האחרים בשוק, זה נכון – אבל אם אתם לא מוכנים להתפשר על מוצר שאינו כולל את הטכנולוגיות המתקדמות מהשם הגדול ביותר בעסק זו ההזדמנות שלכם להשיג זאת בתג העלות התחרותי ביותר שפגשנו עד היום.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

נזכיר כי לאמאזון יש באג שעלול להגדיל את תג המחיר המחושב בעת ביצוע רכישות בסכום גבוה מרף פטור המע"מ הישראלי – אם אתם נתקלים במחיר גבוה יותר מזה שפרסמנו בכתבה תוכלו להפחית את ערך הסל על ידי הוספה של מוצר נוסף בעלות מינימלית

כונן NVMe נגיש הרבה יותר של סמסונג שיהיה זמין במחיר נהדר רק בשעות הקרובות הוא ה-970 EVO Plus עם נפח אחסון בסיסי של 250GB – שאותו ניתן לאסוף בתמורה ל-61.18 דולר כולל משלוח עד הבית, או 205 שקלים בקירוב לעומת מחירים של מעל 300 שקלים לאותו דגם בדיוק בחנויות המקומיות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מקלדת גיימינג מכאנית קומפקטית מדגם BlackWidow Lite של חברת Razer, עם מנגנונים כתומים חרישיים מתוצרת החברה האמריקאית המפורסמת, זמינה במחיר נטול מע"מ של 86.98 דולר ביחד עם תוספת עבור המשלוח. 290 שקלים לערך, לעומת 450 שקלים או יותר בשוק המקומי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מקלדת גיימינג פשוטה יותר בגודל מלא מדגם Ornata Expert של Razer, עם משענת יד מובנית, הארה אחורית בצבע ירוק ומנגנונים שאותם מכנה היצרנית "מכא-ממברנה" לתחושה שמזכירה מנגנונים מכאניים אמיתיים בהתבסס על ממברנה רכה בסיסית – זמינה במחיר סופי של 78.68 דולר ביחד עם דמי המשלוח, או 265 שקלים בקירוב.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

המעוניינים בהשלמה של סט הציוד ההיקפי שלהם יוכלו לשקול רכישה גם של עכבר הגיימינג Basilisk Essential, גם הוא של Razer כמובן, במחיר סופי של 44.4 דולר או קצת פחות מ-150 שקלים, לעומת 200 שקלים ויותר בחנויות בארץ. מחיר הבסיס הנמוך מספק סיבה טובה לשקול עסקה משולבת: רכישה של העכבר יחד עם מקלדת גיימינג מדגם K55 של Corsair, למשל, תספק מחיר סופי של כ-95 דולר ללא צורך בתוספת מע"מ – כלומר 315 שקלים, שהם המחיר של אותה מקלדת בלבד ללא העכבר כאן בישראל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

נייד לגיימינג קל בדיל מרשים עד מאוד – דגם IdeaPad Gaming 3 מבית לנובו עם פאנל VA של 15.6 אינץ', מעבד Ryzen 5 4600H משושה עדכני, זכרון DDR4 של 8GB, אחסון NVMe של 256GB וכרטיס GeForce GTX 1650, יחד במחיר סופי של 835.17 דולר כולל מע"מ ודמי משלוח שהם 2,780 שקלים בקירוב, כולל עמלת המרה. אם אתם מעוניינים בתמורה מירבית של כוח עיבוד גראפי בתמורה לכסף שלכם, יהיה קשה למצוא הרבה דילים טובים יותר מזה כרגע.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon