מיקרוסופט מתחרטת: חלונות 10 לא תהיה זמינה לפיראטים

לא תהיה כאן זכייה מן ההפקר: ענקית התוכנה חוזרת בה מההכרזה המפתיעה על כך שתאפשר עדכון אמיתי לחלונות 10 גם לבעלי גירסאות של מערכות ההפעלה הנוכחיות של החברה

חודשים ספורים לאחר הכרזתה המפתיעה של מיקרוסופט בדבר האפשרות שגם משתמשים פיראטיים בחלונות 7 וחלונות 8.1 יוכלו להנות משדרוג לגרסה החדשה – חוזרת בה החברה מכך. בהודעה שיצאה בימים האחרונים ממחלקת יחסי הציבור של החברה נמסר, כי משתמשים פיראטיים לא יוכלו להנות משדרוג למערכת ההפעלה החדשה, אולם רמזו על כך שלא ימנעו את שדרוג מערכת ההפעלה בגרסתה הלא מקורית, כלומר שבעלי גרסאות 7 ו-8.1 יאלצו להסתפק בגרסה לא אותנטית של 10. 


windows10-2

בפוסט שפרסם טרי מיירסון הוא ציין כי במסגרת שיתופי הפעולה האסטרטגיים של החברה עם יצרניות המחשבים, יוכלו המשתמשים להנות ממגוון של אפשרויות שדרוג אטרקטיביות למכשירים אשר פועלים כיום באופן פיראטי. במקביל לכך במסגרת מאמצי החברה לצמצם את תופעת הפיראטיות של מערכת ההפעלה, דאגו להזכיר שוב כי מערכות ההפעלה הלא אותנטיות חושפות את המשתמשים למגוון של "סכנות" בין היתר הונאות למיניהן הנובעות מכך שהמידע האישי חשוף.

הזגזוג של החברה בנושא לא ממש ברור, רגע לפני שמורידים במיקרוסופט את השאלטר על שיטת השיווק "הסטנדרטית". חלונות 10 צפויה להיות על פי עדכוני החברה, הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה. נראה שבהמשך היא תתבסס על עדכונים ולא על גרסאות חדשות כוללות. בחברה ממליצים להמשיך לעקוב אחר העדכונים השונים בנושא.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון