מחיר בלתי צפוי לכונני NVMe בעלי נפח מאסיבי מבית אינטל

זקוקים ל-2 טרה-בייט של בתצורה הכי קומפקטית שיש? כדאי לכם לבחון את הדיל הזה בחנות האונליין של Newegg

מחיר כונני ה-NVMe הזריזים ממשיך להפתיע אותנו לטובה, ואחרי שסיפרנו לכם על גרסאות משתלמות מאוד של ה-Crucial P1 מגיע תורו של אחיו לעידן שבבי ה-QLC, ה-660p של , לגנוב את ההצגה – לפחות כשזה נוגע לנפח 2 טרה-בייט, שהוא המירבי אותו ניתן למצוא כיום בכונני M.2 סטנדרטיים באורך 80 מילימטרים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Newegg ביצעה קיצוץ נוסף למחירו של הכונן, וזה עומד עתה על 893 שקלים כבסיס – ו-1,094 שקלים כולל משלוח מהיר עד הבית ותוספת המע"מ. מדובר במחיר של כ-55 אגורות לכל ג׳יגה-בייט של אשר ניתן להצהיר עליו כמשתלם מאוד גם בהשוואה לכונני SATA באותו הנפח, ולא רק בהשוואה לכונני NVNe למיניהם.

כונני ה- הראשונים הם אינם המהירים ביותר בשוק – אך עומדים בהבטחתם המקורית והופכים למשתלמים ביותר, ובפער בלתי מבוטל מהמתחרים

אם אתם מעוניינים בנפח (ובעיקר מחיר) צנועים יותר תוכלו לבחור גם בדגם הטרה-בייט של ה-660p המדובר, שמהווה גם הוא את ההצעה המשתלמת ביותר בתחום נכון לרגע זה – 625 שקלים כולל מע"מ ומשלוח עד הבית.

כונני NVMe בנפח 500GB ובעלות שנמוכה מרף המע"מהישראלי אין בשלב זה, עם חזרתו של ה-Crucial P1 לרמת המחירים המקורית שלו – אך אם תרצו תוכלו ליהנות מדגם ה-S2G הראוי של המותג Plextor בנפח 512GB, בתצורת M.2 ובממשק SATA, במחיר סופי של 274 שקלים כולל משלוח. משתלם למדי לאלו שזקוקים לתצורה הפיזית הממוזערת אך לא למהירויות המירביות המוגדלות של תחום ה-.

לא – אבל עדיין משתלם ומתחת לרף תשלום המע"מ

מצאתם דילים שווים נוספים ברשת? בואו לשתף את כולם בתגובות.