מחברים זה לא באופנה – לוח אם חדש ומיוחד נצפה בשטח

לא אוהבים להביט בחיבורים חשופים למיניהם בלוח האם? מסתבר שיש פתרון עבורכם. לוח אם חדש של MSI מציג מראה חדש ואלגנטי במיוחד

עם כל הרעש סביב תושבת AM5 החדשה של AMD יצרניות לוחות האם משאירות גם קצת מקום בתצוגות המרהיבות של תערוכת קומפיוטקס 2022 גם עבור פלטפורמת LGA1700 של אינטל, אשר צפויה בעצמה לקבל רענון של מעבדים חדשים בהמשך השנה.

משתמש טוויטר חושף מה שנראה כמו אב-טיפוס מתקדם למדי ללוח אם יוצא דופן בנראותו שמשתדל להחביא כמה שיותר מחברים באמצעות מכסים במקומות שונים.

אב הטיפוס נקרא Project Zero ואנחנו יוצאים מנקודת הנחה שהכוונה היא לכמות המחברים שרוצה MSI שתראו. לוחות אם בעיצוב שכזה הם אינם דבר חדש השוק, חשוב לציין. אפשר לשער שאת הטרנד הכללי הובילה דווקא NZXT כאשר השיקה את ה-Z370 N7 שלה, לוח אם בעל כיסוי נרחב של שילדת פלסטיק אשר מפחיתה את הרעש הויזואלי של מחברים. מאז הספקנו לראות כמה וכמה לוחות אם נוספים שמטמיעים עיצוב שכולל אלמנטים שכאלה

כמו בלוחות אם דוגמת סדרת ה-AORUS XTREME של GIGABYTE, גם כאן החליטה MSI להתקין מחברים זויתיים. אמנם, בשונה מעיצובים שראינו עד כה, נראה ש-MSI הלכה רחוק הרבה יותר והתקינה אותם בצד התחתון של לוח האם. משמעות הדבר מעניינת למדי כאשר מארזים מסוימים עלולים להתקל באתגרי התקנה עם לוח אם שכזה.

מחברים שממוקמים בתחתית לוח האם כנראה מותקנים על גבי חלקו העליון ופונים כלפי מטה.

יהיה מאוד מעניין לראות כיצד מערכות מחשב שלמות יראו עם לוח האם הזה, ששייך לסדרת MEG היוקרתית של MSI, וכנראה יזכה גם למיתוג ה-Unify שלה, אשר מיצג לוחות אם בעלי ערכת צבע שחורה.