מבצעי Amazon Prime Day 2020: לשדרג אחסון ולשמור על שפיות

בואו להתרשם מעוד הזדמנויות להשיג אחסון חיצוני ופנימי במחירים נהדרים, רק למשך היומיים הקרובים

מצעד מבצעי ה-Prime Day הנבחרים שלנו ממשיך עם עוד אמצעי אחסון, מכל הסוגים והמינים וכל המכשירים שנמצאים בבעלותכם.

שימו לב, קיים באג אשר מביא לחישוב מופרז בתשלום מראש עבור מע"מ בחלק מהמוצרים של אמאזון – את הבעיה ניתן לעקוף על ידי תוספת מוצר נוסף זול ככל הניתן אל סל הקניות (הנה כמה הצעות בעלות של מתחת לדולר אחד). אם המחיר שמתקבל אצלכם בקופה גבוה יותר מזה המוצג בפסקאות הקרובות, נסו לשלב בהזמנה מוצר בסיסי ולבחון האם העלות משתפרת באורח פלא.

כרטיס microSD מסדרת ה-Extreme של סאנדיסק (או Western Digital כיום, אם תרצו) בנפח של 256GB חוזר אל מרחק נגיעה מרמת המחיר הנמוכה ביותר שלו – 40.99 דולר בלבד כבסיס ו-50.58 דולר יחד עם משלוח עד הבית. פחות מ-175 שקלים, כולל מתאם פלסטיק עבור חריצי SD בגודל מלא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

הרחבה לאחסון בסמארטפון, בטאבלט או במצלמה בעבור כמחצית מהמחיר בארץ, לא תקחו?

גם כרטיס microSD מסדרת ה-Ultra של סאנדיסק בנפח של 400GB מוצע במחיר משתלם מאוד – 45.39 דולר כבסיס ו-54.65 דולר שהם פחות מ-190 שקלים ביחד עם המשלוח.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן קשיח חיצוני קומפקטי (עם תצורת 2.5 אינץ' פנימית) מהמותג Canvio Advance של טושיבה בנפח 2 טרה-בייט זמין במחיר בסיס של 55.99 דולר, ובמחיר סופי של 67.09 דולר כולל משלוח – 230 שקלים לערך עם אפשרות בחירה מבורכת בין מעטפת בגוון לבן, שחור, כחול או אדום.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

בא לכם כונן חיצוני שהוא לא בצבע שחור, לשם שינוי? לטושיבה הפתרונות

כונן USB של סאנדיסק מסדרת Ultra Drive Dual Go המודרנית (עם מחשב Type-A בצד אחד ומחבר Type-C מהצד השני) בנפח נדיב של 512GB זמין במחיר נטול מע"מ – 72.33 דולר כולל משלוח ארצה, כלומר מעט פחות מ-250 שקלים. אם אתם זקוקים למשהו קטן אפילו יותר מכונן SSD חיצוני אבל עם נפח פנימי ראוי, זו עשויה להיות ההצעה המושלמת בשבילכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן קשיח חיצוני גדול (עם כונן פנימי בתצורת 3.5 אינץ') ממותג ה-Expansion של Seagate בנפח של 10 טרה-בייט יעלה לכם 257.64 דולר כולל מע"מ ומשלוח עד הבית – 880 שקלים לערך ופחות מ-100 שקלים לכל טרה-בייט של אחסון זמין שזה תמיד סימן חיובי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונן קשיח פנימי ממותג ה-WD Black שמכוון לגיימינג ולגיימרים, עם נפח של 6 טרה-בייט בקצב סיבוב מוגדל של 7,200 סל"ד ועם זכרון מטמון דינאמי מובנה של 256 מגה-בייט – יהיה שלכם בתמורה ל-242.58 דולר כולל מס ושילוח. 830 שקלים כולל עמלת ההמרה הצפויה אינם המחיר הנמוך ביותר עבור קשיח פנימי בנפח שכזה, אך עדיין מהווים הוזלה של 300 שקלים ויותר ביחס לכונני WD Black באותו נפח שמוצעים בארץ, כך שאם אתם מוכוונים למותג הוותיק ובעל המוניטין הזה תוכלו ליהנות עתה מתג המחיר הכי נמוך עד כה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

הכל על ה-Prime Day של אמאזון לשנת 2020 במקום אחד:

כונן קשיח פנימי בסיסי יותר בנפח 6 טרה-בייט, ממותג ה-WD Blue עם מהירות סיבוב של 5,400 סל"ד (אבל גם 256 מגה-בייט של זכרון מטמון לשמחתנו), יעלה לכם 159.91 דולר שהם קצת מתחת ל-550 שקלים והרבה מתחת למחירים נפוצים עבור דגמים דומים כאן בארץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

במידה ואתם כן מעוניינים לנצל את היכולות הייחודיות לכונני SSD חיצוניים, כמו נפח מירבי שלא קיים באף כונן USB (וגם ביצועים משופרים כמובן) – סמסונג באה לעזרתכם עם תמחור קורץ של 314.15 דולר כולל מס ומשלוח עבור דגם ה-T5 הקומפקטי והמצליח שלה בנפח 2 טרה-בייט. 1,075 שקלים לערך לעומת 1,750 שקלים ויותר לאותו דגם בארץ, או במלים אחרות כמעט 40 אחוזים במחיר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

החסרון האחד והיחיד בדיל הזה הוא שאת הכונן תוכלו לקבל בגוון השחור בלבד – פשרה לגיטימית בהחלט בתמורה להנחה כה גדולה במחיר

כמו תמיד – מזמינים אתכם להוסיף עוד דילים והמלצות משלכם עבור כלל הגולשים בתגובות.