כעת באמאזון: מוצרי Razer במחירים מקוצצים

עדויות נוספות לשיפור בגישה של ענקית הקמעונאות לצרכנים בארץ וברחבי העולם – עם עכברים, אוזניות ומקלדות במחירים תחרותיים רק עד מחר בבוקר

הדרך אל חזרה לשגרת שופינג בחנויות השונות של אמאזון ברחבי הגלובוס ממשיכה לה היום, עם מבצעי Deal of the Day המתמקדים בציוד ההיקפי של Razer הפופולרית. חלק מהדגמים כלל לא נשלחים לארץ הקודש לצערנו, חלק עדיין זמינים רק בשילוח מהיר ויקר – אבל חלק מהמוצרים זמינים במחירים טובים עם משלוחים מוזלים והופכים אוטומטית לאפשרויות טובות ומשתלמות עד מאוד. מעוניינים להשתדרג? זו הכתבה עבורכם.

עכבר גיימינג חוטי מדגם DeathAdder Essential הפופולרי, עם חיישן אופטי בדיוק של עד 6,400DPI וגוון כסוף-לבן זמין בעבור 23.99 דולר כבסיס, או 32.17 דולר כולל המשלוח המינימלי המוזל לישראל – כ-115 שקלים בלבד לעומת 250 שקלים ומעלה לאותו הדגם (בגוון השחור הקלאסי המוכר יותר) בחנויות המקומיות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

עכבר מצליח מאוד במחיר מעולה – וגם גוון "אקזוטי" (במונחיה של Razer)

אוזניות גיימינג חוטיות מדגם Kraken X, בשילוב בין גוון כחול לגוון שחור ועם תאימות למחשבים אישיים וגם לקונסולות של סוני, מיקרוסופט ונינטנדו נמכרות במחיר של 61.04 דולר כולל משלוח לארץ, כ-215 שקלים בלבד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

אוזניות גיימינג חוטיות מדגם Kraken Tournament Edition, עם יחידת DAC חיצונית ייעודית, גוון ירוק ותאימות למחשבים אישיים, קונסולות PlayStation 4 וקונסולות Nintendo Switch, נמכרות במחיר סופי של 80.44 דולר כולל משלוח, כלומר כ-280 שקלים לעומת מחיר מינימלי של 330 שקלים בחנויות בארץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מקלדת גיימינג מכאנית קומפקטית ופופולרית במחיר נטול מע"מ – דגם ה-BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 בתצורת TKL מוקטנת עם מנגנוני Razer Green נמכרת ב-87.8 דולר כולל משלוח, כלומר 305 שקלים לערך לעומת מחיר כפול בישראל.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מקלדות ה-BlackWidow קיימות עם שלושה מנגנונים מכאניים שונים מפיתוח עצמי של Razer – אך נכון לעכשיו המקלדת המוזלת זמינה רק עם התצורה הירוקה הנפוצה מכולן

כל מחירי המבצע הללו יהיו זמינים רק עד מחר (יום רביעי, ה-15 ביולי) בשעה 10:00 לפי שעון ישראל – אז אם הם קולעים לטעמכם נצלו אותם כמה שיותר מהר, כבר בשעות הקרובות!