כעת באמאזון: הנחות על מכשירי ה-Surface Pro 4 של מיקרוסופט

2 תגובות

הטאבלטים המוצלחים של מוצעים בהנחות בגירסה הצרפתית של החנות המקוונת, יחד עם משלוח ישיר לישראל

אם התרשמתם לטובה מהדור החדש של מכשירי ה-Surface Pro מבית מיקרוסופט, אבל התאכזבתם מהמחירים הגבוהים עד מאוד שבהם ניתן להשיגם בחנויות כאן בישראל (כנראה, בין היתר, בשל היעדר ייבוא רשמי מוסדר שלהם)? יתכן שיש לך פתרון כעת, כשהם מוצעים לרכישה בהנחות קלות באמאזון צרפת.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


החנות המקוונת מאפשרת לרכוש את דגם הבסיס של ה-Surface Pro, שמגיע עם מעבד Core m3, זכרון RAM בנפח 4GB וכונן של 128GB, בתג מחיר של כ-958 יורו – כ-4,100 ש"ח כולל מסים ומשלוח ישיר לישראל, שמהווה הוזלה של כ-700 ש"ח מהמחירים שלו בארץ.

דגם עם 4GB של RAM, כונן של 128GB ומעבד i5 שללא ספק יקרוץ יותר למי שזקוקים לביצועים משופרים מוצע במחיר של כ-1,100 יורו, כ-4,700 ש"ח שהם כבר הנחה של כמעט 1,000 ש"ח לעומת המחירים בחנויות בישראל.

ssff2

ישנם עוד מספר דגמים יקרים יותר של הטאבלט שמוצעים לרכישה בהנחות משמעותיות לעומת מה שזמין בישראל, אך נראה שהדגם הרלוונטי ביותר למי שמסוגל להשקיע את הכסף הוא זה שמגיע עם מעבד Core i5, זכרון RAM בנפח 8GB וכונן בנפח 256GB – עם מחיר של כ-1,369 יורו, אשר מתורגם לכ-5,850 ש"ח, כולל המסים והמשלוח לארץ כאמור.

המחירים הללו הם עדיין בלתי מבוטלים, ללא ספק, אך הם גם קרובים משמעותית למחירים הרשמיים של מיקרוסופט – ועל כן שווה בהחלט לבחון את האפשרות הזאת, אם יש לכם צורך ועניין בטאבלט 10 מלוטש ומתקדם.

שימו לב כי כל הדגמים המוצעים למכירה לא מגיעים עם כיסוי המקלדת המוכר - אותו תצטרכו לרכוש בעלות נוספת במידה ותזדקקו לו
שימו לב כי כל הדגמים המוצעים למכירה לא מגיעים עם כיסוי המקלדת המוכר – אותו תצטרכו לרכוש בעלות נוספת במידה ותזדקקו לו