כונן ה-SSD המפורסם של מיקרון, עכשיו במחיר הנמוך ביותר • HWzone
מחשביםאחסוןמבצעים מרחבי הרשת

כונן ה-SSD המפורסם של מיקרון, עכשיו במחיר הנמוך ביותר

עדכון: דגם ה-M.2 של ה-MX500 בנפח טרה-בייט אחד זמין במחיר נמוך באופן חסר תקדים – 142.27 דולר כולל המע"מ והמשלוח ארצה, שהם כ-540 שקלים בלבד. בנוסף גם דגם ה-500GB של הכונן בתצורת M.2 ניתן לרכישה במחיר סופי של 69 דולר בלבד, בדומה לדגם בתצורת 2.5 אינץ'.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכתבה המקורית: דגמי 500GB ו-1TB של ה- MX500 האיכותי מגיעים לרמת מחירים נמוכה אף יותר מזו שראינו במבצעי הבלאק פריידיי

במהלך ימי המבצעים של בלאק פריידי וסייבר מאנדיי במהלך החודש הקודם זכינו לראות כמה מכונני ה- הטובים והמצליחים ביותר בשוק יורדים מתחרת לרף הפטור המיוחל מתשלום מע"מ עבור נפח שם 500GB, ובניגוד להערכה המקורית שלנו כי מחירים אלו יהיו זמינים רק למשך זמן קצר מאוד עד גמר המלאים המוקצבים – אנחנו שמחים לגלות כי חלק ממחירי המבצע ממשיכים להיות זמינים למימוש גם כעת, ובגדול.

כונן ה-MX500 הנודע של חברת מיקרון, אשר עשוי להיות שני רק ל-860 EVO של סמסונג במונחי הפופולריות של עולם ה-SATA לצרכנים הביתיים, חוזר כעת למחיר בסיס נהדר של 65 דולר בלבד עבור דגם בנפח 500GB – כאשר בעמוד המוצר תמצאו גם קוד קופון לשימוש שיספק הנחה נוספת בגובה 5 אחוזים, כך שהמחיר הסופי כולל המשלוח עד הבית שלהם יעמוד על 69.41 דולר בלבד, כ-265 שקלים בלבד שמהווים דיל חסר תקדים למרות ערכו הגבוה של הדולר האמריקאי ביחס לשקל בימים אלה.

מחיר המבצע הנוכחי, 61.5 דולר בלבד עבור הכונן אחרי קופון ההנחה, אינו מוגבל במסגרת זמן כלשהי – אך יתכן מאוד שהזמינות המעשית תסתיים מהר מאוד, ועל כן אנחנו ממליצים לא להמתין יותר מדי עם ההחלטה

גם דגם הטרה-בייט של ה-MX500 נמכר כעת באמאזון במחיר הנמוך ביותר שלו מאז ומעולם, ובאחד המחירים הנמוכים ביותר אי פעם לכונן כלשהו ברמת נפח זו – 158.31 דולר כולל המע"מ והמשלוח לארץ, שהם כ-600 שקלים חדשים.

עבור אלו שבכל זאת מעדיפים את סמסונג ומוכנים לשלם על כך מעט יותר, נזכיר כי דגם 500GB של ה-860 EVO עדיין נמכר ב-79.41 דולר (כ-305 שקלים) כולל המשלוח – אותו מחיר משתלם מאוד שמלווה אותנו עוד מתחילת החודש שעבר.

אלו שמחפשים את כונני ה-SSD הזולים ביותר מבין אלו אשר אכן ראויים להמלצת רכישה – נציין גם את דגמי ה-A55 הצנועים של חברת Silicon Power, אותם ניתן להשיג עתה במחירים מקוצצים של 65.43 דולר (כ-250 ש"ח) לנפח של 512GB, או 148.24 דולר (כ-560 ש"ח) לדגם טרה-בייט אחד. יתכן מאוד שמוטב לכם להשקיע כמה עשרות שקלים בודדים נוספים ולבחור במוצרי מותג ה- הנהנים מביצועים ואמינות משופרים, אך זו כבר החלטה אישית שכל אחד יזקק לבצע לעצמו. קניות נעימות!

תחזיות האנליסטים הן שנגיע לרמות מחירים של 8 סנט לכל ג'יגה-בייט בעולם ה- בשנת 2019 – ונכון לעכשיו נראה כי אנחנו בהחלט בדרך הנכונה לשם


תגיות

3 תגובות

  1. הזמנתי EVO 860 מJOYBUY לפני יותר מחודש. מחיר טוב אבל לא מגיע..

  2. ציטוט של אורח ציון

    איך אתם מתמודדים עם זה שאין משלוח לארץ?

     

    אמזון שולח לארץ.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close