תגובה מיידית ל-Comet Lake? מעבדי Ryzen 3000 בהוזלות משמעותיות בחנויות • HWzone
מחשביםמעבדיםמבצעים מרחבי הרשת

תגובה מיידית ל-Comet Lake? מעבדי Ryzen 3000 בהוזלות משמעותיות בחנויות

המחיר של הדגמים הפופולריים מבית , ובפרט ה-Ryzen 9 3900X עם 12 ליבות עיבוד, מגיע לרמות הנמוכות ביותר עד כה – רגע אחרי שהדגמים המשודרגים של החלו לנחות על המדפים

מעבדי ה-Comet Lake של אינטל זכו להצפת ביקורות ברשת אשר הפכה אותם לנושא השיחה החם בתחום – ונראה כי ב- לא ממש אוהבים את המצב הזה שדוחק את דגמי ה- הצידה. הפתרון, לשמחתנו, מסתמן כהתקפי – עם הורדת מחירים בפועל שהופכת את הגרסאות המתקדמות למשתלמות באופן בלתי רגיל.

במספר רשתות בצפון אמריקה נצפו לראשונה מחירים של מתחת ל-400 דולר, החל מ-390 דולר (לא כולל מס) במקרה המרשים ביותר, עבור דגם ה-Ryzen 9 3900X הפופולרי בעל 12 ליבות העיבוד, שהן 2 ליבות יותר ממה שה-Core i9 10900K המוביל מסוגל להציע בדור החדש של .

מבקשת להזכיר לעולם כי היא מציעה כמות גדולה יותר של ליבות, כעת גם בפחות כסף, בהשוואה למתחרה המרכזית שלה

מדובר בהנחה של יותר מ-100 דולר בהשוואה למחיר ההשקה המומלץ של 500 דולר, ולמרות שצרכנים מישראל עדיין לא יכולים להשיג לעצמם את העלות הזולה מכולם – הם כן יכולים ליהנות מהמצב עם החנות הבינלאומית של Newegg, בה ה-Ryzen 9 3900X מוצע בגרסת ה-Box (יחד עם גוף קירור תואם) במחיר 1,867 שקלים כולל משלוח חינם עד הבית וכולל כל תוספות המס הנדרשות. מדובר בעלות שנמוכה בכ-400 שקלים מהמחירים התחרותיים ביותר בארץ עבור ה- i9-10900K הטרי, ואנחנו מחזיקים אצבעות לכך שהפער המעניין הזה יגרור אותנו אל מלחמת מחירים חסרת פשרות בין היצרניות ושותפות השיווק שלהן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Newegg

ללא משלוחים חינמיים מאמאזון, נראה כי החנות המקוונת של הופכת למקור האפקטיבי ביותר לרכישת חומרה מחוץ לגבולות המדינה

בשורה מעניינת ממתינה גם לאלו שמעוניינים ללכת על כל הקופה עם ה- 9 3950X ו-16 הליבות שבו – עם מחיר סופי של 3,059 שקלים כולל משלוח חינם ארצה (ללא גוף קירור), המהווה הוזלה של 400 שקלים ויותר בהשוואה למחירים בארץ לאותו מוצר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Newegg

לקינוח, גם את ה- 7 3800X עם שמונה ליבות עיבוד תוכלו למצוא ב- במחיר שנמוך במעט מזה הקיים בחנויות בארץ – 1,455 שקלים כולל משלוח עד הבית וכל תוספות המס הנדרשות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Newegg

חושבים שנראה עוד קיצוצי מחיר משמעותיים במחירי בתקופה הקרובה, או שהעלויות כעת הן התחרותיות ביותר שניתן לקוות להן? בואו לדבר על זה בתגובות.

תגיות
Back to top button
Close
Close