המחיר הזעיר חוזר: כרטיס מסך Radeon RX 580 זמין בעבור 915 שקלים

אמאזון האמריקאית מחזירה לאוויר חלק מהדילים הנהדרים שליוו אותנו בחודש שעבר – וזה כולל כרטיס שוק ביניים ראוי במחיר משתלם במיוחד

אנחנו לא בטוחים אילו מלאים עוד נותרו עבורם שם בחוץ, אך קשה להתווכח עם הקביעה כי דגמי ה-Polaris הנוכחיים מבית , אלו של סדרת ה- RX 500, הם ממצטייני השוק הבולטים בכל הנוגע ליחסי עלות-תועלת וברכה אמיתית לתחרותיות עבור חובבי גיימינג שאינם רוצים לשבור תוכניות חסכון בכדי ליהנות מהתחביב.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם עדיין לא השתכנעתם, כדאי שתקחו בחשבון את דגם ה-Radeon RX 580 GTX XXX Edition עם 8GB של זכרון גראפי מבית חברת XFX, אשר מציע קירור אוויר משמעותי בעיצוב מעניין ותדר פעולה מומהר במעט – וניתן לרכישה כעת בעבור 240.82 דולר כולל תוספת המע"מ והמשלוח לארץ באמאזון ארה"ב. מדובר במחיר של כ-915 שקלים, אשר זול יותר בכ-50 שקלים מהמחיר לאותו דגם עליו סיפרנו לכם לפני כמה ימים. יהיה לכם קשה מאוד, או אולי אפילו בלתי אפשרי, למצוא כרטיס גראפי טוב יותר ברף של פחות מ-1,000 שקלים.

הדגם המתקדם של XFX מעולם לא היה זמין במחיר זול יותר – וראוי לציין כי הרוכשים אמורים להיות זכאים לקבלת זוג משחקים חדשים בחודשים הראשונים של שנת 2019 במסגרת מיזם ה-Raise the Game Fully Loaded

קיים דגם נוסף של ה-Radeon RX 580 8GB, מדגם ה-Red Dragon של חברת PowerColor, שזמין אף הוא במחיר מקוצץ של 238.52 דולר (כ-905 שקלים) – אם כי חוות דעת מעורבת מהרוכשים מעידה על כך שהדגם מבית יהיה הבחירה המועדפת, בהשקעה נוספת של כמה שקלים בודדים, אז קחו זאת לתשומת לבכם.

אלו שמעוניינים בדגם משתלם באופן מירבי דווקא מבית היריבה NVIDIA – יוכלו לבחור ב-GeForce GTX 1070 Ti מדגם ה-Mini בעל הקירור כפול המאווררים של Zotac, במחיר סופי של 450.82 דולר כולל המע"מ והשילוח, או כ-1,700 שקלים המהווים הוזלה של 250 שקלים ויותר לעומת כל GTX 1070 Ti שתמצאו בישראל.

הצלחתם למצוא דיל טוב יותר ברשת? מוזמנים לשתף את כולם בתגובות.