מוסיפים ערך ל-Radeon RX 590: שלושה משחקים מובילים חינם

הדיל החדש של מספק שלושה משחקים בולטים שמיועדים להגיע במהלך השנה הבאה – כבר עכשיו

מספר חודשים אחרי חבילת Raise the Game האחרונה שהציעה שלושה משחקים חינמיים לאלו שרכשו כרטיסי RX 580 ו- RX 570 מסויימים – מגיעה חבילה חדשה שמקבלת את השם Raise the Game Fully Loaded, עם היצע משחקים מרשים יותר וזמינות רחבה עוד יותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזוןבמסגרת שיתוף הפעולה של עם המפיצות Capcom ו- בפיתוח משחקים, בחברה יעניקו גישה ללא עלות לכותרי העתיד המסקרנים Devil May Cry 5 והרימייק של Resident Evil 2 – בתוספת ל-Tom Clancy's The Division 2 – עלות מומלצת כוללת של 180 דולר (!) שתועבר לצרכנים בהדרגה עם השקתם של המוצרים בחודש ינואר ובחודש מרץ בשנה הבאה.

משחקים בשווי של 120 דולר או 180 דולר ברכישת בשווי התחלתי של 170 דולר ו-280 דולר, בהתאמה

מדובר בהצעה אגרסיבית בהחלט שללא ספק נועדה להבטיח היקפי מכירות מירביים עבור המלאים שנותרו בשוק בהתבסס על ארכיטקטורות ה-Vega וה-Polaris – והיא תהיה זמינה בעת רכישות של כרטיסי ה-Radeon RX Vega 64, ה-Radeon RX Vega 56 וה-Radeon RX 590 הטרי, כאשר במקביל רוכשי Radeon RX 580 ו-Radeon RX 570 יוכלו להשתתף בחגיגה גם הם ולבחור לעצמם בשניים מתוך שלושת הכותרים המדובר בתור מתנה. גם זו תהיה הצעה תחרותית מאוד ביחס למה שמציעה כעת NVIDIA עם חלק מדגמי ה-GeForce GTX 1060 שלה: משחק ההרפתקאות והפעולה Monster Hunter: World.

לא ברור כמה זמן ההצעה הזו תהיה זמינה בשוק – אך סביר להניח שהיא תסייע מאוד לדילול המלאים אשר נותרו לאחר דעיכת שגעון הכרייה הקריפטוגרפית – ולפני הגעתם של שבבי דור ה- וכרטיסי העתיד שיבוססו עליהם

לא בטוח כי חבילת ה-Raise the Game Fully Loaded תהיה זמינה בחנויות המקומיות בישראל, אך כבר ראינו בעבר כי חבילות אלו צפויות להיות זמינות עבור צרכנים מארץ הקודש בעת רכישת משתתפים מחנויות מקוונות בחו"ל – כל שנותר עתה הוא לוודא שאתם רוכשים דגם המזכה בדיל מבעוד מועד.3
הגב

avatar
omertgm
omertgm

כדי לשים לב שתוספת המחיר בין 580 ל-590 היא מחיר המשחק השלישי שמקבלים עם 590.
כלומר אין פה שום "מבצע" בבחירת 590. זה ניסיון שיווק זול לחבילה "משתלמת" שלמעשה לא קיימת.
עם 580 מקבלים 2 משחקים לבחירתך והוא זמין כאן ועכשיו. אין מה לחכות במיוחד ל- 590.
 

Nand
Nand

צריך לעלות 30 דולר יותר מ-580 

smootskin
smootskin

אם AMD מוציאה כרטיס חדש שמתחרה ב 1060 כש nVidia כבר בדור הבא, אני לא מבין את כל ההתלהבות של כל האתרים.