הכירו את תחליף המקבוק אייר החדש של HP

עם גרסה מיוחדת ששוקלת פחות מה-MacBook Air של אפל, מסך QHD, שבבי 14 ננומטר, קשיחות צבאית ועיצוב מלוטש – ה-Folio 1020 החדש של HP רוצה לכבוש את ליבם של אנשי העסקים ברחבי העולם

HP_EliteBook_Folio_1020_G1_Special_Edition__Catalog__Center_facing.0.0
סדרת ה-EliteBook Folio 1020 החדשה של HP

HP, יצרנית מחשבי הווינדוס מהגדולות בעולם מטמיעה את מעבדי ה-Intel Core M החדשים בשורת המחשבים הניידים שלה עם סדרת ה-EliteBook Folio 1020, שהחברה ממתגת כהמחשב הנייד שקל יותר ממחשב המקבוק אייר המפורסם של אפל. בסדרת ה-Folio 1020 החדשה נמצא שני דגמים – דגם ה-Folio 1020 הסטנדרטי ודגם ה-Folio 1020 Special Edition. שני המחשבים הניידים באים עם מעבד Core M, שמונה גיגה-בייט של זיכרון ראם, 128 או 256 גיגה-בייט של זיכרון פנימי מסוג SSD, עובי של 15.7 מילימטרים וזמן סוללה המוערך בתשע שעות, זמן סוללה מכובד המתאפשר בזכות סדרת המעבדים החדשה של אינטל.

השוני העיקרי בין שני הדגמים מתרכז ברזולוציית המסכים, שבדגם הסטנדרטי נוכח מסך ברזולוציה של 1080p (לצפיפות של 176 פיקסלים לאינץ' רבוע) עם האפשרות להוסיף מגע, ודגם ה-Special Edition מגיע עם מסך ברזולוציה של QHD (לצפיפות של 235 פיקסלים לאינץ' רבוע).

הבדל נוסף שניכר בין שני הדגמים בסדרת ה-Folio 1020 הוא המשקל של שני הניידים, שעומד על 1.21 קילוגרם בשביל הדגם הסטנדרטי ו-1.02 קילוגרם בלבד בשביל הדגם המיוחד, מה שהופך את דגם זה ליותר קל מסדרת מחשבי המקבוק אייר של אפל, הישג ש-HP בהחלט אוהבת להדגיש כאן.

מכיוון שהמחשבים הללו נועדו לשוק העסקי, HP הטמיעה קורא אצבע ומספר תוכנות אבטחה לשמירה ואבטחה של המידע שעל המחשב, בנוסף לכך ששני הדגמים בסדרה החדשה של החברה קיבלו את אישור העמיד בסטנדרט ה-MIL-STD 810G של הצבא האמריקאי שמצביע על עמידותו בפני הרס ונפילות.

bg_feat_flight

hpelitebookfolio1020

ללא כל ציון מחיר ועם השקה מתוכננת בסביבות חודש פבואר של שנה הבאה לגרסה הסטנדרטית וחודש אפריל לגרסה המיוחדת, HP בהחלט ממקמת את מחשבי ה-Folio 1020 החדשים אל מול המקבוק אייר של אפל, בנוסף לשאר המחשבים הניידים לעסקים.