הכירו את עכבר הגיימינג עם מסך ה-OLED המובנה • HWzone
מחשביםציוד הקפי

הכירו את עכבר הגיימינג עם מסך ה-OLED המובנה

אחרי כרטיסי המסך וספקי הכוח – חברת מביאה את המסכים אל קטגוריית חומרה מפתיעה נוספת

מסכים קטנים שיכולים לספק מידע ויזואלי רלוונטי הופכים לחלק מובנה בלא מעט רכיבים בשוק המחשבים – ואחרי שכבר ראינו אותם מככבים במקלדות גיימינג, לוחות אם, יוקרתיים ואפילו בספקי כוח פנימיים, נראה כי עכברי גיימינג הם התפתחות טבעית משהו לנושא.

דגם ה-MasterMouse 830 החדש של קולר מאסטר (Cooler Master) הוא מהראשונים לשלב מסך מובנה זעיר – בתוספת ללחצני צד ניתנים לתכנות המסודרים באופן דומה לג'ויסטיק מסוג D-Pad, שיחד אמורים להפוך את המוצר ליעיל יותר במגוון שימושים.

כפתורי צד נוחים לגישה שיוכלו להוות עזר משמעותי במשחקי תפקידים או במשחקי פעולה הכוללים מספר גדול של אפשרויות פעולה בשימוש תכוף

ה-MM830 מבוסס על חיישן Pixart 3360 אופטי בעל רגישות מירבית של לא פחות מ-24,000DPI, עשוי משילוב בין פלסטיק לגומי שמסייע לשמור על משקל נמוך ולהקטין את ההזעה בכף היד של המשתמש, כולל מנגנונים מבית חברת Omron בלחצניו עם אורך חיים של 20 מיליון פעולות וכולל גם הארת RGB צבעונית מסביב למשושה המסמל את לוגו היצרנית – אך החידוש המרכזי הוא המסך הקטן בצד השמאלי התחתון כמובן, אותו ניתן להגדיר בקלות דרך יישום ה- Portal לתצוגת נתונים רלוונטיים כדוגמת הפרופיל הנבחר שנמצא בשימוש בזמן זה, רמת השימוש בכוח העיבוד של המעבד, כרטיס המסך או הזכרונות הדינאמיים, עוצמת השמע של המערכת ועוד.

המסך הזעיר הוא גימיק – אך כזה שמאפשר להפגין קצת יצירתיות וייחודיות מצד הבעלים

מסך ה- הוא אולי לא מהפכה שתשנה את עולם עכברי הגיימינג, אך זה עוד בונוס חביב שיכול לסייע למשתמשים – וגם לשמש בתור מקור לגאווה קלה אל מול אחרים שלא נהנים מאותו מאפיין.

רק הגיע אל החנויות – וכבר טובל את מתחת לרף הפטור ממע"מ, לשמחתנו

ה-MM830 זמין כעת לרכישה בחנויות בתג מחיר רשמי מומלץ של 80 יורו, כאשר מחירים בפועל מתחילים אף ב-60 יורו בחלק מן החנויות – ובאמאזון בריטניה תוכלו לרכוש אותו כעת במחיר סופי של 63.24 פאונד כולל משלוח, שהם כ-300 שקלים לערך. שווה או לא – בואו לספר לנו מה דעתכם.

תגיות

3 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close