מילה של AMD: מעבדי Zen 3 חדישים עוד השנה • HWzone
מחשביםמעבדים

מילה של AMD: מעבדי Zen 3 חדישים עוד השנה

כנס עיתונאים מספק לנו הצהרה מפי רוברט האלוק של כי אנו נראה את מעבדי 3 החדשים בקרוב מאוד, בניגוד לשמועות מהתקופה האחרונה

בימים האחרונים מסתובבות שמועות רבות וידיעות ברחבי הרשת בכל הנוגע להשקת מעבדי דור העתיד של המבוססים על ארכיטקטורת Zen 3. ארכיטקטורה זאת צפויה להחליף את Zen 2 הקיימת כיום עם שלל שיפורים בכח העיבוד בויעילות. השמועות מדברות על כך ש- כנראה נחה על זרי דפנה, ותדחה את ההשקה הצפויה של אלו לשנה הקלנדרית הבאה.

בכנס עיתונאים שנערך היום, נאמר לנו בפירוש והותר לנו לפרסום כי תשיק את מעבדי Ryzen של הדור הבא המבוססים על ארכיטקטורת 3 עוד במהלך שנת 2020, ושאין אמת בידיעות שהיא מתכוונת לנוח ולהמשיך לקצור רווחים ממוצרים קיימים.

נזכיר לכם שבחודש הבא, בציון שנה אחת להשקת מעבדי 3000 השולחניים, יושקו גרסאות מעט יותר מהירות מדגמי XT, אשר ימכרו במקביל לגרסאות ה-X ונטולות ה-X הקיימות.

חשוב לנו לציין כי אין בהשקת Zen 3 (ומעבדי Ryzen 4000 חדשים) הבטחה כי השנה נראה שולחניים מבוססי הארכיטקטורה. יתכן ונראה דגמים ללפטופים יוצאים קודם כל, ודגמים שולחניים שמושקים לאחר מכן. אמנם, האמרה נעשתה בקונטקסט ובמהלך שיחת ועידה שמדברת בעיקר על מוצרים שולחניים, ועל כך כעת לא ניתן לנו להרחיב.

AMD ממשיכה לדהור קדימה בין השקות, ושנת 2020 צפויה להיות שנה משמעותית נוספת בהסטורית ענקית השבבים, כאשר גם קונסולות ה-PlayStation 5 וה- Series X שנושאות את החומרה שלה יהיו זמינות למכירות הרציניות של תקופת החגים בסוף השנה.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close