דיווח: NVIDIA תפריד בין גיימינג לכריית מטבעות קריפטוגרפיים • HWzone
מחשביםכרטיסי מסך

דיווח: NVIDIA תפריד בין גיימינג לכריית מטבעות קריפטוגרפיים

האם כדאי לנו להגיד להתראות ל- ולהתחיל לדבר על במקומו?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כמה ימים אחרי שקיבלנו התנעה חוזרת של שמועות אודות דור כרטיסי Ampere חדשים ומתקדמים שמכינה עבורנו NVIDIA להשקה במהלך חודש אפריל 2018, הגיע דיווח מבית סוכנות הידיעות רויטרס (Reuters) שבלבל אותנו במידה מסויימת.

בדיווח המקוון, אשר עסק בביקוש האדיר לכרטיסי העיבוד של מפתחת השבבים ובמחיר המנייה המזנק שלה, ניתן היה למצוא פיסקה בה מוזכר כדרך אגב כי החברה עומדת להשיק כרטיס גראפי (או כרטיסים גראפיים) ייעודי לגיימינג ולגיימרים תחת שם הקוד Turing במהלך החודש הבא. בדיווח לא היו פרטים נוספים אודות המוצר, אך מובהר כי מדובר בגירסה של ארכיטקטורת ה-Volta החדשה אשר תותאם בפעם הראשונה לצרכנים הביתיים חובבי המשחקים.

חדשים מתקרבים, אחרי הפוגה לא קצרה

מקור כמו רויטרס הוא ללא ספק אמין, כך שסביר מאוד להניח כי השם Turing אכן נמצא בשימוש פנימי ב-, אף כי מעולם לא שמענו עליו – ממש כמו שם הקוד Ampere. עם זאת, תהיות רבות אלו אודות המידע המתנגש והמנוגד לשמועות האחרות שמתרוצצות להן שם בחוץ. האם Ampere ו- הם בעצם זוג שמות לאותו המוצר או שני צדדים שונים של אותו מטבע?

שמו של איזה מדען אתם רוצים לראות בתור שם הקוד הבא – או שאולי בעצם את שניהם גם יחד?

דיווח נוסף של האתר Digital Trends, המהווה מקור אמין לא פחות, מציג כיוון מנוגד לזה של רויטרס, ומצהיר כי Turing הוא דווקא שמה של סדרת מוצרים שנועדה "להציל" את הגיימינג במידה מסויימת, ולהתאים באופן ספציפי ליישומים של כריית מטבעות קריפטוגרפיים, מתוך כוונה לאפשר לביקוש ולמחירים של דגמי ה- לגיימינג לרדת חזרה לרמות שפויות קצת יותר. מי צודק כאן? תלוי בתחושות הבטן האישיות שלכם.

Turing יהיה התשובה האולטימטיבית של במסגרת המאבק בכורי המטבעות

בהתבסס על כל מה ששמענו עד עתה, נראה כי השקה של דגמים חדשים מבית תתרחש באופן כמעט ודאי במהלך החודשיים הקרובים, כאשר גם הסבירות לכך שנראה לראשונה הפרדה חומרתית מעשית (גם בשם הדגם וגם ביכולות) בין הליבות לצרכנים הביתיים לליבות שמיועדות ליישומים מדעיים ומסחריים היא גבוהה למדי. בכל אשר קשור לביצועים עצמם ולשמות הדגמים שיוצגו לנו – נראה שאנחנו עדיין בשלב בו ניתן רק לנחש ולנבא.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close