אדום ועצבני: AMD מתכננת השקה ל-Threadripper 2000 יחד עם פרארי • HWzone
מחשביםמעבדים

אדום ועצבני: AMD מתכננת השקה ל-Threadripper 2000 יחד עם פרארי

האם הבמה הטובה ביותר להשקת דור מעבדי ה- השני היא במסלול הביתי של אחת מיצרניות הרכבים הנחשקות ביותר? זה בהחלט נשמע כמו שינוי מרענן

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחרי רמז על תמחור תחרותי מאוד של מעבד 32 הליבות המרשים שלה – אנחנו מקבלים רמזים עבים גם על העיתוי והבמה הבלתי רגילים שבהם נוכל לקבל את מלוא הפרטים הטכניים, וגם אימות למחירים, של משפחת ה- 2000.

AMD החלה לשמש השנה בתור אחת התומכות של קבוצה אחרת המזוהה עם הצבע האדום – קבוצת מירוצי הפורמולה 1 של פרארי, שעל רכביה מוצג בגאון לוגו של יצרנית המעסדים במקום טוב באמצע בין חברת קספרסקי לענקית הדגל Shell. במסגרת שותפות זו, נראה כי מתכננה לבצע השקה של מוצריה החדשים במאראנלו, מסלול המירוצים והניסויים הנודע של פרארי באיטליה – בימים האחרונים של החודש הנוכחי.

אדום על אדום, עם הרבה כוח מתחת למכסה המנוע

מדובר אולי בגימיק שיווקי בלבד, אך בכזה שבהחלט עשוי לסייע ל- לצבור נקודות זכות אצל קהל יעד חדש ורחב יותר מאי פעם, ואולי גם יסייע להעניק ניחוח יוקרתי יותר למעבדי ה- 2000 שיצדיק את תגי המחיר – שעדיין יהיו גבוהים במונחי עולם המעבדים, גם במצב בו המחיר היחסי לליבה יהיה דווקא סביר ביותר.

כיצד תיראה השקה של מעבד בשיתוף פעולה עם יצרנית רכבי מירוץ, ובמגרש הביתי שלה? עוד מעט נדע, בפעם הראשונה

בכל אופן, יש לנו יעד חדש להמתין לו בשקיקה כעת, בתור נקודת ביניים לקראת השקות ההמשך המתוכננות של למעבדי מתומנים וגם למעבדי HEDT מהדור החדש – אז משעמם לא יהיה כאן.


תגיות

4 תגובות

    1. משהו בשם המזרח אירופאי מטריד אותי, מקווה שאני טועה

  1. האם יש סיכוי שישחררו גם לוח X499 יקר יותר שגם יכלול 8 ערוצי זיכרון?, בפורומים בחו"ל טענו שזה יפגע בEPYC אבל אני לא רואה אין כי המחיר של גירסת ה32 ליבות בEPYC הוא רק כ2000$, כלומר יהיה קרוב מאוד לTR2 32, וזה לא כמו המצב אצל אינטל שמעבד XEON 28 עולה מעל 10000$, הפער בין מבדי השרתים למעבדים הבייתיים לא ממש גבוה אצל AMD, מה גם שEPYC עוברת ל7 ננומטר ותציע חבילה מיתקדמת בהרבה.

    מצד שני HEDT TR2 32C עם 8 רוצי זיכרון, ECC ו64 רוצי PCIE תישחט סופית את הפלטפורה X299 של אינטל.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close