אדום ועצבני: AMD מתכננת השקה ל-Threadripper 2000 יחד עם פרארי

האם הבמה הטובה ביותר להשקת דור מעבדי ה- השני היא במסלול הביתי של אחת מיצרניות הרכבים הנחשקות ביותר? זה בהחלט נשמע כמו שינוי מרענן

אחרי רמז על תמחור תחרותי מאוד של מעבד 32 הליבות המרשים שלה – אנחנו מקבלים רמזים עבים גם על העיתוי והבמה הבלתי רגילים שבהם נוכל לקבל את מלוא הפרטים הטכניים, וגם אימות למחירים, של משפחת ה- 2000.


AMD החלה לשמש השנה בתור אחת התומכות של קבוצה אחרת המזוהה עם הצבע האדום – קבוצת מירוצי הפורמולה 1 של פרארי, שעל רכביה מוצג בגאון לוגו של יצרנית המעסדים במקום טוב באמצע בין חברת קספרסקי לענקית הדגל Shell. במסגרת שותפות זו, נראה כי מתכננה לבצע השקה של מוצריה החדשים במאראנלו, מסלול המירוצים והניסויים הנודע של פרארי באיטליה – בימים האחרונים של החודש הנוכחי.

אדום על אדום, עם הרבה כוח מתחת למכסה המנוע

מדובר אולי בגימיק שיווקי בלבד, אך בכזה שבהחלט עשוי לסייע ל- לצבור נקודות זכות אצל קהל יעד חדש ורחב יותר מאי פעם, ואולי גם יסייע להעניק ניחוח יוקרתי יותר למעבדי ה- 2000 שיצדיק את תגי המחיר – שעדיין יהיו גבוהים במונחי עולם המעבדים, גם במצב בו המחיר היחסי לליבה יהיה דווקא סביר ביותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כיצד תיראה השקה של מעבד בשיתוף פעולה עם יצרנית רכבי מירוץ, ובמגרש הביתי שלה? עוד מעט נדע, בפעם הראשונה

בכל אופן, יש לנו יעד חדש להמתין לו בשקיקה כעת, בתור נקודת ביניים לקראת השקות ההמשך המתוכננות של למעבדי מתומנים וגם למעבדי HEDT מהדור החדש – אז משעמם לא יהיה כאן.